Beni Bırakma 5. Bölüm Özeti 12 Ocak Cuma Fragmanı Sıla Kurtulacak mı?

Beni Bırakma dizisi ilk haftasını tamamlıyor. Atv ekranlarında hafta içi her gün 15:00 da izleyicisi karşısına çıkan Beni Bırakma dizisinde işler beklenmedik şekilde hızlı ilerliyor. Beni Bırakma  disinin 5. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı; ancak sizlere bir kaç tüyo verelim.

Beni Bırakma’da Emre ve Zeynep aşkı gümbür gümbür gelirken Emre ve Zeynep’in ayrılmadığını ve Emre’nin Ankara’ya döneceğini öğrenen Cansu ise ani bir karar ile harekete geçer ve Ankara’ya dönerek annesinin karşısına çıkar.

beni bırakma veysel

Cansu annesi Esin’in karşısına çıkar ve kendisinin bir yalancı olduğunu Emre ile de hiç tanışmadığını bir bir anlatır. Cansu anlatırken Esin şok olmaktadır; zira Emre görünene göre başka bir kıza aşık olmak üzeredir ve hemen bunun önüne geçilmelidir. İlk olarak yapılması gereken bu yanlışlığı düzeltmektir; ancak bu iş göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Emre Zeynep denen o kıza aşık olmuş ve gerçekleri öğrenmiştir. Cansu ise Emre’yi gördüğünde ne kadar büyük bir balık kaçırdığını fark edecek ve kafasını yerden yere vuracaktır.

Diğer taraftan Tarık ve Sıla arasında bağlar kopmak üzeredir. Tarık Sıla’nın başını büyük bir belaya soktuğunun farkında olmadan Sıla’ya yardım etmek ister ama Sıla tarafında işler hiçte istenildiği gibi gitmemektedir. Sıla’ya ağa oğlu ile acil bir düğün kurulacak ve Sıla istemediği bir adam ile evlendirilecektir.

Beni Bırakma Cansu

Tarık her şeyden habersiz Ankara’ya dönecek midir? Tabi ki kızı Sıla’nın bu köye gelen yeni adam Tarık’tan başka şansı kalmadığını düşünen Sıla’nın annesi Melek daha önce Tarık’ın burs için verdiği kartı bulur ve Tarık’a olan biteni anlatır. Peki Tarık Sıla’ya yardım edebilecek midir? Tarık’ın Sıla’yı kurtarmak için nasıl bir planı vardır.

Beni Bırakma 12 ocak Fragmanı

Beni Bırakma 5. bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

Beni Bırakma 5. Bölüm Özeti 12 Ocak Cuma Fragmanı Sıla Kurtulacak mı? (3 Yorum)

  1. İnşallah dizimizin izlenme oranları artacaktır. En azından ortada çok büyük bir emek var. Bu emek inşallah karşılığını bulur.