Adını Sen Koy 262. Bölüm Tüyoları 16 Ocak Salı

Adını Sen Koy dizisi 262. bölümü ile 16 ocak salı günü 17:30 izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy’un 16 ocak salı günü ekranlara gelecek 262. bölüm özetini şuanda sizlerle paylaşamıyoruz ancak Adını Sen Koy 15 ocak 19 ocak haftasının tüyolarından bahsedeyim size.

Adını Sen Koy’da Zehra ve Ömer arasında yaşanan sıkıntılı günler ne yazık ki devam edecek. Ömer’in kendisi için düşündükleri Zehra’yı kahreder. Nasıl olacaktır da Zehra kendisine güvenmeyen bir adamla hayatı paylaşacaktır. Zehra Ömer ile olan ilişkisi eğer sağlam bir temeli olmayacaksa bu cehhenemi bir kere daha yaşamak istememektedir. Zehra Ömer’den sürprizler değil kendine neden güvenmediğini anlatmasını istemektedir.Adını Sen Koy özge

Ömer Zehra’nın gönlünü hiç gitmediği yurt dışı gezisi ile almak ister; ancak Zehra asla bu Paris gezisine falan kanacak durumda değildir; Ömer fark etmese de Zehra’nın içi kanamaktadır.

Ömer ise Zehra’nın kanayan kalbini nasıl tamir edeceğini bilememektedir; Ömer zamanı geri getirse asla böyle bir davranış yapmayacaktır; ancak şimdi iş işten geçmiştir ve özür dileyip beklemekten başka çare yoktur. Ömer özür dileyerek bu işin olamayacağını anlayınca neden böyle bir davranış yaptığını yani geçmişinde annesinin kendilerini nasıl bırakıp gittiğini bu anı unutamadığın bu yüzden de yıllardır hiç bir kadına güvenemediğini anlatacaktır.

Adını Sen Koy 262. Bölüm

Zehra ise bu güveni kazanmıştır; Zehra onun bu hayatta güvenebileceği tek kadındır ve Zehra’sız bir hayatı asla kabul etmeyecektir. Ömer ve Zehra arasında bu sıkıntı devam ederken Zehra’nın eve gelmemesi Bahşende’nin dikkatini çeker. Bahşende ne yapmalı etmeli Zehra’nın nerede olduğunu öğrenmelidir.

Adını Sen Koy 16 ocak

Diğer taraftan Zehra’nın Ömer’den bu kadar kaçması Ayşe’nin de dikkatini çekecektir. Zehra artık mahallededir ve konağa gelmek istemez. Zehra artık Ayşe’nin hastalığından falan da umursamamaktadır; zira Ayşe için o kötü günler geride kalmıştır. Konakta ise Zehra’nın olmaması Bahşende’nin elini güçlendirmektedir.

Şirkette ise Sacit’in elemanı Özge alttan alta Kervancıoğlu’nun sonunu hazırlamaktadır. Koray’ın şirkete gelmesi Ömer’in sıkıntıları varken Nihat’ın elini güçlendirmiş ve güvenebileceği bir finansçısı olmuştur.

Diğer taraftan Sabah ve Kerem arasında devam eden Teoman meselesi de yavaş yavaş son bulacak ve Teoman’ın oynadığı oyun ortaya çıkacaktır. Koray Sabah ve Kerem’in arasında ki bu yanlış anlaşılmayı çözmek için harekete geçecektir.

Adını Sen Koy 262. Bölüm Fragmanı