Kördüğüm 17 Mart Özeti 223. Bölüm Fragmanı Veer İşça’yı Arar

Kördüğüm 17 Mart cumartesi günü 223. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Aşağıda ki özet Kördüğüm 17 Mart özetinin 2. kısmıdır. Kördüğüm 17 Mart özetinin ilk kısmı için tıklayınız

Kördüğüm 17 Mart Özetinin ilk kısmında Veer Amla ve Mai’nin konuşmalarına kulak misafiri olur ve İşça’nın başka bir adamla kaçmadığını; İşça’nın hapse düştüğünü bu yüzden kendisini terk ettiğini öğrenir.

Kördüğüm 17 Mart Özeti 2. Kısım

Veer bana İşça ile ilgili tek bir fotoğraf göstermedin İşça belki de hep yanımda ama ben onu tanımıyorum der. Mai İşça’nın 14 yıl ceza aldığını belki de öldüğünü söyler. Veer be farkındayım İşça yaşıyor, kalbim onun yaşadığını söylüyor ve onu bulacağım  der.

Kördüğüm 17 Mart fotoğrafları 2

Veer odasında ağlarken Veer’in yanına Umed gelir ve Veer’in  neden ağladığını sorar. Veer durumu anlatır ve yine bana Mai yalan söyler gerçek ne İşça konusunda der. Umed İşça çok iyi bir kızdı hep başkaları için kendinden feda ederdi ama hapishaneye düştü der. Vere İşça’yı görmek istediğini söyler ama Umed biz de hiç bilmiyoruz bulmak zor eğer hapishanedeyse de görmen zor der.

Nani ise Mukta’nın artık her gün okula gitmesine karşıdır. Nani işça’nın okuşa haftada 2 gün gitmesinin yeterli olacağını söyler; ancak Damini buna karşı çıkar. Bu karar Mukta’nın geleceğini yakar der. Bu sırada köyden Damini’ye bir telefon gelir ve Veer’in kendisini tanımadığını ancak İşça’yı aradığını haber verir. Damini, Veer’e bizim hakkımızda hiçbir şey bilmediğini söyle der. köyde ki kadın İşça ve  Damini’nin geçmişle olan bağlarını kopardığını ve nerede olduklarını bilmediğini söyler ama Veer hala ısrar eder. Kördüğüm 17 Mart fotoğrafları 1

Aman otobüste Mukta ile konuşmaya çalışır ama Nani’ye söz veren Mukta Aman’dan kaçar. Aman beni hastahaneye ziyarete geldin teşekkür ederim beni düşünmem sevindirdi der ama Eğer senin için hislerim olduğunu düşünüyorsan, o zaman gerçekten çok üzgünüm der Mukta ve kestirip atar.

Üniversitedeki Mukta Yuvi’yi arıyor Yuvi telefonu açar. Mukta üniversiteye geldiğini söylüyor, bekliyorum der ama Yuvi uyuduğunu şimdi gelemeyeceğini söyler Mukta gelmiyorsan, Müdür’e şikayet edeceğim der ve telefonu kapatacağım. Yuvi uykusuna geri dönmeye başlar, ancak onun hakkında müdüre sözlerden çekinen Yuvi kalkar ve üniversiteye gitmek için hazırlanır. Kördüğüm 17 Mart fotoğrafları 3

Nani ve Divya’nın baskısı sonrası Jogi, Mukta’yı evlendirmeyi düşünür. Puşkar, mücevherleri ipotek etmek istemiyorsak Mukta’yı dhoom-dhaam ile evlendireceğiz diyor. Damini İşça’yı arar ve Veer’in Basti’de  olduğunu ve herkese bizi sorduğunu söyler.  onlardan sorana gitmesini söyler. İşça duydukları karşısında şok olur.

Kördüğüm 17 Mart Fragmanı