Kördüğüm 223. Bölüm Özeti 17 Mart Fragmanı Veer İşça’yı Öğrenir

Müdür oyunu Yuvraj’ın oynattığını bildiğini ancak paralar ile Mukta’nın yakalandığını söyleyerek ikisini de okuldan atma ile tehdit eder. Mukta ise benim bu kadar paran olsa okul taksitlerini geciktirmek diye savunma yapar. Müdür Mukta’ya bir teklif sunar. Eğer Yuvraj’ın özel öğretmeni olur ona göz kulak olursan borcun kalmaz okula der. Mukta mecburen bu teklifi kabul eder; müdür varken de Yuvraj ile iyi arkadaş gibi davranmaya çalışan Mukta’yı arkasından Aman izlemektedir. Aman Yuvraj ve Mukta’nın samimi hareketlerini kıskanır.

Kördüğüm 223. Bölüm resimleri 1

Yuvi Mukta’ya kimsenin senin benim özel öğretmenim olduğumu bilmesini istemiyorum der. Mukta ise senin isminle aynı yerde ismimin olması bile beni rahatsız ediyor der. Veer hapishaneden ayrılırken okula gelir ve çocuklara Öğretmen Ji’yi sorar ancak İşça’yı okulda bulamaz. Veer öğretmen Ji’yi polise sorar o da başka bir okulda kora çalışmasına başladı bile diye cevap verir.

Aman Mukta’nın çantasına bir aşk mektubu koyar. Mukta akşam bu mektubu bulunca önce dikkatlice okur sonrada hayallere dalar. bu sırada içeri Nani girer ve Mukta’nın elinden aşk mektubunu zorla alır ve Mukta’ya çok kızar. Zira Nani Mukta’yı sadece okuyacak ve kendinle bizi de kurtaracaksın asla aşk meşk olmayacak demişti. Mukta’da kabul etmişti. Nani Mukta’yı tutar kolundan bir de Jogi ve Divya’nın önüne atar ve mektubu da Jogi’ye verir. Mukta yaşananlardan çok utanmaktadır.

İşça ise Veer’e kendini hatırlatmayarak çok iyi yaptığını düşünüyor. İşça bu hayata alışmalı zira Yuvraj öz annesinden nefret etmektedir. İşça nasıl çıkarda Yujvraj’a ben öz annenim diyebilir. İşça düşünceler içinde kaybolur.

Kördüğüm 223. Bölüm resimleri 3

Veer ve  Amla eve geri döner. Mai gezinin nasıl geçtiğini sorar.  Veer sessizdir, Amla ise geziden şikayet ediyor ve geceyi suçluların arasında geçirdiğim için uyuyamadım ve dinlenemedim der. Veer Yuvraj’ı sorar. Mai müdürün söylediklerini hatırlar ama yine de okula gittik her şey iyiymiş yanıtını verir. Umed Veer’in yanına gelir ona Yuvraj’ın yediği haltları anlatacaktır ama Mai buna engel olur ve Umed’i susturur. Umed Yuvraj’ı koruyarak yeni bir Vanş yetiştiriyorsun der.

Amla ise Chanda mutfakta konuşur. Amla Bana dokunmadı bile diye dert yanar Veer’den. Bu sırada bu konuşmaları duyan Mai ikisine de fırça atar. Amla Mai’ye Veer’in de eski eşi hapishanede değil mi diye sorar. Mai hmen Chanda’ya sert çıkar ve Amla’ya İşça’nın hapiste olduğunu neden söyledin diye sorar. Bu sıra da Veer de konuşulanları kapının dışından dinlemektedir ve duydukları karşısında şok olur. Mai İşça ile ilgili Veer bir şeyler duyarsa ikinizi de bu evden çıkarırım der.Kördüğüm 223. Bölüm resimleri 2

Veer, hastalıktan kalktığında annesinin geçmişi ile ilgili söylediklerini hatırlıyor. Mai ona İşça’nın seni ve Yuvraj’ı yalnız bırakıp birisiyle kaçtığını söylemişti. Veer, Mai’ye neden bütün bunları yaptın diye sorar?  Böyle büyük bir gerçeği benden nasıl sakladın der. Hafızamı kaybettim ama bana gerçeği söylemeliydin der. Mai hastaneden çıktıktan sonra çok zor günler yaşadık bu benim içinde kolay değildi. Sana gerçeği söylemeyi düşündük ama doktorun zihinsel durumunun çok zayıf olduğunu ve geçmişi ile ilgili her şeyi kaldıramayacağını söyledi. Sana bir şey olsa sana ve Yuvraj’a nasıl bakardım ben o zaman sadece doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım. Zaten bir oğlu kaybettim, başka bir oğlan kaybetmek istemedim

Sonra Yuvraj büyüdü. Annesiyle ilgili sorarsa ona ne söyleyeyim? Ona bir cinayet suçundan hapse girdiğini nasıl söyleyeceğim? Eğer onunla buluşmak isterse, ben onunla tanışmak için onu hapishaneye götürür müydüm der.

Kördüğüm 223. Bölüm Özetinin devamı için tıklayınız. Kördüğüm 223. Bölüm Özeti 2. kısım

Kördüğüm 223. Bölüm fragmanı