Kördüğüm 170. Bölüm Özeti 23 Ocak Fragmanı Yaşlı Adam İyileşir

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisinin özetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kördüğüm 170. Bölüm özetini 2 parçaya ayırdık ve beğeninize sunuyoruz; özetlerimizi sizler için özel çevirmenler ile özenle hazırlanmaktayız; lütfen beğendiyseniz sitemize yorum yaparak bu beğeninizi gösterin

Kördüğüm 170. Bölüm özetinin 2. kısmını okumadan önce lütfen 1. kısmını okuduğuzdan emin olun yoksa Kördüğüm 170. Bölüm özetini anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Kördüğüm 170. Bölüm özetinin 1. kısmını okumak için tıklayınızKördüğüm 170. Bölüm resimleri 3

Kördüğüm 23 ocak Özeti 2. kısım

Veer, Thakur evine gelir ve Jogi’ye Ichcha için her yerde arama yaptığını söyler, fakat boşuna olur.

Iccha Dadu ile konuşur ve ona yemek yedirir;  Doktor’un Dadu’nun dikkat çekici bir iyileşme gösterdiğini söylediğini duyan Avinish de endişelinir.

Iccha evde kendisine söylenen yalanlar olduğunun farkındadır ve gerçekleri araştırmak için harekete geçer. Diğer taraftan Radhod Tapu’ya onun acısını paylaştığını ve yaşanan olaylarda kendisinin de en az onun kadar suçlu olduğunu söyler ve Tapu’ya sarılır.

Radhod bölgede araştırma yapar ve Otobüs durağındaki bir adam Rathod’a 24-25 yaşlarındaki bir kızın burada terk edilmiş bir bebek bulduğunu söyler. Radhod bu bebeği alanların bebeğe iyi bakacağını ümit ediyor.

Ichha evde gezen küçük çocuğun kolunda bir morluk görür. Ichha küçük çocuktan kendisinin Avinash’ın oğlu olduğunu ve yaşlı adamın da dedesi olduğunu öğrenir.

Veer Gunwanti’ye, Ichha’yı daha fazla araştırmayacağını Ichha’sız yaşamanın kendisinin cezası olacağını söyler.

Ichha ise yaşlı adamın onlarla buluştuktan sonra yaşamak için yeni bir sebep bulduğunu görüyor ve bu konakta bir sıkıntı olduğunu fark ediyor ve bu sıkıntıyı çözmeden de buradan gitmemeye karar veriyor. Aslında sıkıntı miras meselesidir. Oğlan yeterli mirası alamayacağını düşündüğü için babasını öldürmeye çalışmaktadır.

Kördüğüm 170. Bölüm Fotoğraf Galerisi

Kördüğüm 170. Bölüm Fragmanı