Adını Sen Koy’da Bahşende’nin Yeni Taktiği

Adını Sen Koy’da son dönemde entrikalar moda oldu; son entrika da Bahşende’den geldi. Bahşende hanım taktik değiştirdi. Zehra’ya düşman olarak Ömer’i ele geçiremeyeceğini anlayan Bahşende savaş pozisyonundan savunma pozisyonuna geçti.

Bahşende hanım Zehra’yı bugüne kadar hiç gelini olarak görmemiş ve Ömer ile onu ayırmak için elinden gelenin fazlasını yapmıştı; ama son bölümde bu yaptıklarının Kervancıoğlunun gelini olmak için kendince yaptığı bir sınav olduğu yalanına başvurdu.

Bahşende Zehra’ya iyi davranarak ve Zehra’nın yanında olduğunu göstererek Ömer’e daha yaklaşmayı planlıyor; bu taktik değişikliği ile Zehra’ya yaklaşacak ve Zehra’nın sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacak. Düşman olarak Zehra’nın sürekli kendisine karşı savunmada olacağını gören Bahşende Zehra’ya dost olmaya çalışacak, Zehra’yı tanıyacak ve onu en zayıf yerinden en doğru zamanda vuracak. Adını Sen Koy Bahşende

Adını Sen Koy’da son zamanlarda karakterlerin bir anda şizofren gibi yeni bir insana dönüşmesi çok dikkat çekti. Herkes bukalemun gibi; kimin ne zaman hangi renge dönüşeceği belirsiz. Adını Sen Koy senaristi Nazmiye hanım kendi karakterini dizide ki karakterler üzerinden gösteriyor galiba

İlk olarak Canan bir anda kabuk değiştirdi ve bir anda iyi bir insana dönüştü; özellikle Zehra’nın nezarethaneden kurtulmasına yardım edince her kes bir anda şaşırdı; sonrasında karakter değiştiren Zehra oldu; daha dün özür dileyen Ömer’e ben her şeyi unuttum bile dedi; ama sonrasında ayrılmak istiyorum dedi; Zehra değilmiydi bunca çileye evliliği için katlanan.

Ömer’in şizofren vari karkater değiştirmelerinden hiç bahsetmiyorum bile Ömer’in içinden ne zaman canavar çıkacak hiç belli olmuyor; bir anda melek bir anda  canavar. Zehra da aynı Ömer gibi oldu bu hafta.

bahşende

Ömer ve Zehra bu işlerle uğraştığı sürece kendilerini her türlü entrikaya açık hale getiriyorlar; ne yazık ki bu olay sonunda Ayşe Zehra ile ilgili gerçekleri öğrenecek ve  yeni bir trip dönemi daha gelecek.

Adını Sen Koy’da Bahşende’nin Yeni Taktiği (1 Yorum)

  1. ya bıktık artık ömer bahşendenim baskısını öğrensin artık sert bir ayar versin zehrada boşanmaktan vazeçsin lütfen