Adını Sen Koy 263. Bölüm Tüyoları 17 Ocak Çarşamba Detayları

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra arasında uzamış gerilim ne yazık ki devam ediyor; özellikle Bahşende’nin Ömer’in gözünü boyama ve herkese iyi görünme çalışmaları ne yazık ki Ömer ve Zehra arasında ki gerilimin devam edeceğini ispatlıyor.

Aslında Zehra Ömer’e seni sevmiyorum demiyor; seni seviyorum ama ikimizin iyiliği için en iyisi ayrı yaşamamız; bana zarar veriyorsun ve zarar vermeye devam edeceksin diyor. Zehra Ömer’i bir daha kendisine bu şekilde davranamayacak hale getirmeye çalışıyor; Ömer Zehra’yı kaybetme korkusunu derinden yaşamalı ki bizim güzel kızımızı sudan sebepler ile üzmesin. O yüzden Zehra’yı destekleyen izleyicilerimiz de çok fazla. Aslında bir gerçek daha var. Ömer için bunu söylemiyorum ama çoğu zengin yanlarına yaklaşan herkesi para avcısı olarak değerlendirebiliyor; ama ne yazık ki paraya en çok değer veren de o zenginler. Fakirin zaten paraya ihtiyacı yokAdını Sen Koy 263. Bölüm 1

Bahşende meselesi ise biraz da entrika kokuyor. Bahşende yeni bir plan yaptı ve bu planında ne yazık ki muzaffer olacak ve Zehra ve Ömer’i en savunmasız zamanında en adice vuracak.

Bir gerçekte Zehra’nın boşanmak istemesi. Zehra da Ömer’e Ömer’in taktiği ile cevap vermeliydi; yani Ömer’den direk ayrılmaktansa onun yanında ama ona uzak durmalıydı; Ömer ne düşünürse düşünsen Zehra’ya ayrılmaktan bahsetmedi.

Adını Sen Koy 263. Bölüm 2

Diğer taraftan bu hafta Müge tekrar dizimize girecek ve dağ çekimlerinde Müge de yer alacak. Müge Zehra’dan öç almak için geri gelecekti; ama bunu tam Ömer’in Zehra’ya geçmişinden bahsettiği korkularından bahsettiği ana denk gelmesi beni çok üzer. Ömer ve Zehra konuşamazsa avukatlar konuşacak. Ömer ne olursa olsun Zehra’sından vazgeçmeyecek