Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Tüyoları

Beni Bırakma dizisi 16 ocak salı günü 7. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Beni Bırakma dizisinin 16 ocak salı günü 15:00 da ekralara gelecek bölümü ile ilgili sizlere özet veremeyeceğiz ancak bir kaç tüyo paylaşalım.

Beni Bırakma dizisinde Zeynep heyecandan duramamaktadır; zira Emre’nin kendisinin suçsuz olduğuna inanacağını düşünürken işler hiç de beklendiği gibi gitmeyecektir. Esin Emre ve Emre’nin annesi Arzu’ya Zeynep meselesini anlatınca tüm suçlu Zeynep olarak görülecek Cansu ise kandırılmış bir kız olarak Emre’nin karşısına çıkacaktır.

Emre ise Zeynep’in gerçekten Cansu Ateş olmadığını anlamıştır; zaten Zeynep’te Cansu olmadığını bunun bir oyun olduğunu itiraf etmiştir. Peki bu oyunda Zeynep suçlu mudur? Emre kime inanacaktır?Beni Bırakma 16 ocak

Emre ise Cansu’nun ve annesinin anlattıklarına kalben inanmayacak; ancak o mektubu da bulamadığı için gerçeklerin ne olduğuna ulaşmak için Zeynep’i bulmak  ve gerçekleri ondan öğrenmek isteyecektir. Peki Emre ve Zeynep tekrar buluşabilecek midir?

Diğer taraftan okumak aşkı ile yanan Sıla için zor günler daha başlamamıştır bile. Sıla’nın babası Veysel Celal Ağa’dan çok korkmakta ve kendisini o köyde yaşatmayacağını düşünmektedir; bu nedenle kızının Bekir ile evlenmesi için Sıla’ya baskı yapacaktır.

Beni Bırakma 7. Bölüm

Sıla ise hasta annesine babasının kötü davranacağı için köyden uzaklaşmaması gerektiğinin farkındadır; o köyden okumaya giderse hem Celal Ağa hemde babası annesini çok üzecektir. Sıla için karar zamanıdır; ya bu köyün kuralına uyacak Bekir ile evlenecek annesini kurtaracaktır; ya da Ankara’ya Tarık ile dönecek ve hayallerinin peşinde koşacaktır.

Beni Bırakma 7. Bölüm Fragmanı