Kördüğüm 171. Bölüm Özeti 24 Ocak Fragmanı Yaşlı Adam Her Şeyi Öğrenir

Kördüğüm 171. Bölüm 24 ocak çarşamba günü ekranlara gelecek. Bizde sizlere 10 gün öncesinden Kördüğüm 171. Bölüm özetini veriyoruz. Kördüğüm 171. Bölümde çok fazla olay olması sebebi ile  özet daha iyi okunması için iki parçaya ayırdık. Bu özet Kördüğüm 171. Bölüm 2. kısım özetidir. Kördüğüm 171. Bölüm 1. kısım özeti için tıklayınız

Kördüğüm 171. Bölüm Özeti

Rathod’a Tapasya’ya şu anda onunla evlenmek için uygun zaman olmadığı önce bebeği bulmaları gerektiğini sonrasında  anne babasıyla konuştuktan ve onları ikna etmeye çalıştıktan sonra tüm uygun ritüellerle yerine getirerek onunla evleneceğini söyler. Radhod Tapasya’ya geçmişi unutturmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağına söz verir.

İşça ise hemşireden izin alır ve yaşlı adamın odasına girer. Yaşlı adamla baş başa kalan İşça tam duyduklarını anlatacaktır; yaşlı adamın uyuduğunu fark eder. İşça gerçekleri o adama anlatır; oğlunun onu öldürmek için burada olduğunu bu bebeğin gerçek torunu olmadığı her şeyi bir bir anlatır ve çıkar. İşça tam çıkarken adamın uyumadığını fark eder. Yaşlı adam bir kez daha aldatılmanın hayal kırıklığını yaşamaktadır ve ağlamaktadır.

Veer Jogi’nin evine gider veTapasya’yı bulması için Tapasya’nın bindiği taksi hakkında Jogi’ye bilgi verir  Kendisinin ise İşça’yı hak etmediğini bu yüzden onu aramaktan vez geçtiğini söyler. Kördüğüm 171. Bölüm fotoğrafları 7

sonrasında Rathod, Jogi’ye gelir ve kızı Tapasya’nın yanında kaldığını ve Tapasya ile evlenmek için ondan izin istediklerini söyler.  Jogi Tapasya’nın Radhod’da kalıp kendilerine bilgi vermemesini anlayamaz.

Rathod her şeye rağmen Tapasya’yla onun düğününde onları kutsamaya Jogi’yi davet eder. Jogi, Tapasya’nın İşça’nın evliliğini yıktıktan sonra hayatını yeniden başlamaya çalışmasına  şaşırıyor.
Jogi Düğünde aileden kimsenin beklememelerini Rathod’a söyler. Ayrılmadan önce Jogi, Rathod’a çocuğun durumunu sorar
İşça yaşlı adamla konuşur ve onu hayatta sıkı sıkı tutunması ve Avi’ye ders vermesi konusunda ikna eder.
Yaşlı adam İşça’ya polisi ve ve avukatını çağırmasını söyler. Daha sonra Avi, iki adamın babasının odasına girdiğini görür ve İşça’ya onların kim olduğunu sorar. İşçe ise babasının avukatıyla konuştuğundan bahsediyor; Avi, babasının artık vasiyet hazırladığını varsayıyor. Avi, ikinci kişiyi sorar, ancak İşça bilmediğini söyler.

Kördüğüm 171. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 171. Bölüm Fragmanı