Adını Sen Koy 264. Bölüm Tüyoları 18 Ocak Perşembe Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 264. bölümü ile 18 ocak perşembe günü 17:40’da izleyicisi karşısın da olacak. Adını Sen Koy’un 264. bölüm özetini ne yazık ki şuanda sizler ile paylaşamıyoruz; ancak sizlere bir kaç düşüncemizden bahsedelim.

Adını Sen Koy’da Zehra boşanma kararını bir günde vermedi. Zehra’nın gözünden bakıldığında  Ömer Zehra’ya bir buçuk yıldır yanış anlamalar yüzünden adeta işkence ediyor. Ömer defalarca paragöz ve  sahtekar diyerek hakaret etti Zehra’ya.  Gerçekte düşünüldüğünde aşk bunun neresinde.

Ömer’in Zehra’ya yapmadığı iftira kalmadı kaç kez iffetine namusuna düşünmeden sormadan dil uzattı. Aslında Ömer çekilecek çile değildi ama Zehra’nın bir kere gönlü düşmüştü Ömer’e bunların hepsini sineye çekti ve evlilik teklifini kabul etti. Şimdi ise son yaşananlardan sonra Zehra Ömer ile ayrılmanın en doğru karar olduğunu düşündü. İkisi içinde en doğru karar buydu.Adını Sen Koy 264. Bölüm

Peki Zehra Ömer’i affedecek mi soruları geliyor? Zehra Ömer’i affetti bile. Hatta Ömer özür dileyince unuttum bile dedi. Zehra Ömer’in kendisini mutlu edeceğine inanması lazım. Zehra defalarca kendi canını yok saydı ve Ömer için canını bile vereceğini ispat etti. Zehra Ömer’e değerli olduğunu hissettirdi. Peki ya Ömer Zehra’ya değerli olduğunu hissettirebilecek mi?

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra’nı bir birleri için değerli olduğunu hissettirebilmesi için ya Zehra’nın kaçırılması yada vurulması gerekir. Muhtemelen Müge gelecek Zehra’ya zarar vermeye çalışacak. Ömer ise Zehra için canını ortaya koyacak ve Zehra’ya olan aşkını ispat edecek. Böylece barışma olacak.Adını Sen Koy 17 ocak