Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi? Alihan Murat’ı Vurdu mu?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz 13 ocak cumartesi akşamı 52. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Kalbimdeki Deniz dizisinin 52. bölümünde Alihan sonunda yaptı yapacağını ve Mirat’ın kafasına dayadı silahı.

Alihan Mirat’ı ve Deniz’i bir arada düşündükçe kıskançlık krizlerine giriyor ve yıllarca karım dediği kadının başka bir erkek ile ilişki yaşamasına dayanamıyordu. Mirat’ı öldürmeden önce Deniz’i eve kapatıp tecavüz etmeye bile kalkan Alihan Deniz’in çevik hareketi ile bunu başaramadı.

Deniz ile eskisi gibi tekrar mutlu bir ailesi olmasını isteyen Alihan  için tek çara Mirat’ı öldürmek kalmıştı. Alihan sonunda çıkardı silahını ve Ozan’ı kurtarmak için eve gelen Alihan’ı vurdu. Peki Mirat ölecek mi?

Kalbimdeki Deniz Mirat ölecek mi

Kalbimdeki Deniz dizisinde Mirat karakterine hayat veren Kutsi tabi ki ölmeyecek; zira Kutsi olmadan Kalbimdeki Deniz dizisinin bir anlamı olmaz. Alihan bence Mirat’ı vuramayacak; eğer Mirat’ı kafasından vurursa Mirat ölür. Bunu hiç bir senarist istemez. Bu durumda Mirat çevik bir hareketle psikolojik sorunları olan Alihan’dan kurtulacak. Kalbimdeki Deniz alihan

Alihan oğlu Ozan’ı polis zoru ile Deniz’in elinden aldı. Alihan’ın asıl amacı oğlunu Deniz’den ve Mirat’tan kurtarmak değildi. Alihan aslında karısını geri istiyordu; ancak yaptığı hatalar Deniz’in nefret etmesine yetmişti. Alihan Deniz’i güzellikle değil zorla almaya çalıştı; bunca zulüme dayanmayan Mirat ise Alihan’a bir ders verecekti artık ama işler beklendiği gibi gitmedi. Alihan katil mi oldu?