Kördüğüm 172. Bölüm Özeti 25 Ocak Fragmanı

Kördüğüm 172. Bölümü ile 25 ocak perşembe günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Kördüğüm 172. Bölüm de Veer Radhod ile yüzleşecek. Kördüğüm 172. Bölüm daha iyi okunması için iki parçaya ayrılmıştır. Aşağıda ki özet Kördüğüm 172. Bölüm 1. kısım özetidir. Kördüğüm 172. Bölüm 2. kısım özeti için tıklayınız

Kördüğüm 172. Bölüm Özeti 1. kısım

Kördüğüm 172. Bölüm Nani’nin Tapasya’yı bulmak için gizlice Rathod’un evine gelmesi ve onun odasına bulası ile başlar. Nani Tapasya’ya onu Radhod’un zorla tuttup tutmadığını sorar. Tapasya evlenmeyi kendisinin istediğini ve buradan gitmesinin en iyisi olacağını söyler. Nani ise bebeğin Radhod’dan olduğunu söylemediği için kızar ve onu gitmeye ikna etmeye çalışır.

Bu sırada içeri Radhod’un babaannesi gelir ve Radhod’un bir bebek bulduğunu ve teşhis için onu çağırdığını söyler. Bu sırada Nani bebeğin kayıp olduğunu anlar ve şok olur. Kördüğüm 172. Bölüm Fotoğrafları 5

Avinash ise babasını öldürmek için içeri şırınga ile girer ancak içeride saklanan polis Avinash’ yakalar. Avinash kendisini tutuklayacaklarını söylese de polis onu tutuklar. Yaşlı adam oğlu Avinash’e mülkünü bazı yabancılara verdiğini açıklar. Avinash’ı polis götürürken Avinash açık açık İşça’yı ölümle tehdit eder Damini ve İşça, polis Avinash’ı götürürken onun kendileri için tehlikeli olacağını anlar. Damini hemen buradan gitmek ister ancak yaşlı adam onları koruyacağına kimsenin onları zarar veremeyeceği konusunda söz verir.

Bu sırada Nani eve döner ve Tapasya’nın Radhod’un evinde olduğunu ve bebeği kaybettiğini açıklar ve herkes şok olur. Sonrasında Veer ofiste İşça’yı düşünürken kendini kaybeder ve sigara yakarken ofisi yakar. Veer’i kurtarmaya ise ofis çalışanı Madhura gelir. Yardımcısı Madhura’yı Veer İşça gibi görür ancak o İşça değildir. Kördüğüm 172. Bölüm Fotoğrafları 7

Yaşlı adam Damini’ye Kanha’nın hatırı için burada kalmalarını ister. Kanha onları çok sevmiştir ve İşça’yı annesinin yerine koymuştur. İşça ve Damini çok kararsızdır.
Bu sırada Veer babası ile bankaya giderken Radhod ile çarpışır ve Radhod’un cüzdanı düşer. Veer Radhod’a cüzdanını vermek için koşar ama onun Radhod olduğunu görünce şok olur.

Kördüğüm 172. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 172. Bölüm Fragmanı

 

Kördüğüm 172. Bölüm Özeti 25 Ocak Fragmanı (1 Yorum)

  1. ya gıcık oluyorum şu tapasyaya ne yüzsüzlük biri seni sevmiyorsa asla sevdiremezsin neden zorluyorsunki bide içça bi uyuz da o bu ne arkadaş iyilik yap yap ama bu kadarı saçmalık hayatın sürekli afettmekle geçiyor olmaz bu kadarı ve viir sen o kadar seviyorum de her seferinde masumiyetini kanıtlamış bir kadına inanma hani sevgi? hani güven?