Kördüğüm 25 Ocak Özeti 172. Bölüm Fragmanı İşça Hamile

Kördüğüm 25 Ocak perşembe günü 172. bölümü ile ekranlarda olacaktır. Kördüğüm 25 Ocak özetini uzun olduğu için iki parçaya ayırdık. Kördüğüm 25 Ocak özeti 1. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 25 Ocak Özeti 2. Kısım

Veer Radhod’un cüzdanını verir; cüzdanda Tapasya’nın fotoğrafı vardır ancak görmez. Damini ise İşça’ya burada kalma teklfini bu çocuk için kabul etmemesi gerektiğini yıllar önce bu hatayı yaptıklarını ve bugünlere geldiklerini söyler. İşça Jogi’nin evinde neler olduğunu bir kez daha sorar ancak bu sır Damini ile mezara kadar gidecektir.  İşça ise bir daha böyle bir sıkıntının yaşanmayacağından bahseder.Kördüğüm 25 Ocak fotoğrafları 1

Bu sırada Damini çocuğu alır ve bebeği buldukları durağa tekrar gider ve herkese bebeği arayan olup olmadığını sorar. Çayçı oğluna o kadının kim olduğunu sorunca bebeğin anne ve babasını aradığın söyler. Adam Radhod’u hatırlar Damini’nin peşinden koşar ama yetişemez.

Diğer taraftan Divya ve Nani büyük bir kavgaya tutuşur. Divya açık Tapasya’yı bebeği kaçırılmışken kendisinin evlendiği için koca delisi olmakla suçlar. Sonrasında Nani tepki verir ama Divya asıl suçlunun Nani olduğunu çünkü Tapasya’yı onun büyüttüğünü söyler.

Radhod ve Tapasya arasında ise Veer kavgası çıkar. Tapasya’ya cüzdan meselesini anlatan Radhod beklemediği bir cevap alır. Tapasya Veer’in kendisini veya bebeği soru sormadığını sorunca iş karışır ve Radhod kıskançlık krizi yaşar.

Jogi Radhod’un evine gelir. Tapasya ile konuşan Jogi açar ağzını yumar güzünü. Tapasya duydukları karşısında ağlamaya başlar. Jogi İşça’ya iyi arkadaş olmadan iyi bir anne asla olamayacağını söyler. Tapasya’yı sorumsuzluk ve kötü kalplilikle suçlar. Radhod Tapasya’ya destek çıkar.

İşça’nın ise bir anda başı döner; yaşlı adam İşça için doktor çağırır. Doktor İşça’nın hamile olduğu müjdesini verir. onra Damini, Ichha’ya, bu haberleri Veer ve Bundela ailesine vermeleri gerektiğini söyler.  Ancak Ichha kararlıdır ve bunu Veer veya Bundela ailesine söylemeyecektir.Kördüğüm 25 Ocak fotoğrafları 3

Tappu, Rathod’a her zaman yanında olduğu için yani kendisini Jogi karşısında savunduğu için teşekkür eder. Veer ise İşça ile ilgili anılardan kaçmak için Amerika’ya yerleşmeyi planlamaktadır. Ofis yardımcısı kız ile bu konuyu konuşan Veer’e sekreteri akıl verir ve kaçmaması gerektiği ve savaşması gerektiği konusunda onu ikna eder; ancak Veer çok yorulmuştur savaşacak gücü kalmamıştır.

İşça ise tarihin yeniden tekrar edeceğini ve çocuğunu Tapasya’nın çocuğu ile büyüteceğini düşünür ve bunun olmaması için elinden geleni yapacağını kendi kendine söz verir.

Kördüğüm 25 Ocak Fotoğrafları

Kördüğüm 25 Ocak Fragmanı