Kördüğüm 174. Bölüm Özeti 27 Ocak Fragmanı Avi Veer’i Bulur

Kördüğüm 174. Bölümü ile 27 ocak cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 174. Bölümde Avi parasını geri almak için İşça ve Damini’yi arar. Kördüğüm 174. Bölüm kolay okunması için iki parçaya ayrılmıştır.

Kördüğüm174. Bölüm 2. kısım özeti için tıklayınız

Kördüğüm 174. Bölüm 1. Kısım Özeti

Avi(ölen zengin adamın hayırsız oğlu) eve gelir ama İşça ve Damini’yi evde bulamaz. İşça-Damini, Mukta(bebek) -Kanha(Küçük Çocuk) ve  Yaşlı hizmetkar küçük ve eski bir eve sığınıyor. Yaşlı hizmetkar kendisininde bu evde bulunmasının sıkıntı olacağını söylüyor. İşça ona para veriyor ve Yaşlı hizmetkar gidiyor.

Tapasya, Veer’in resmini yılın en iyi işadamı olarak bir dergi kapağında görüyor ve ağlıyor. Radhod’a olanları görüyor ve Veer’e karşı hala bir şeyler hissettiğini ima ediyor.

Kördüğüm 174. Bölüm fotoğrafları 3

Madura isminde ki Veer’in sekreteri Veer’i evine kahve içmeye davet ediyor. Veer Madura’nın nişanlısı ile romantik fotoğraflarını görüyor ve nişanlını ofise getir tanışalım diyor ancak Madura’nın çok sevdiği nişanlısı ölmüştür.  Madura, Veer’e, hayata nasıl olumlu bakarak yaşamayı öğrendiğini anlatıyor. Veer, nişanlısını kaybettikten sonra bile Madura’nın hayata sıkı sıkı tutunmuş olmasını takdir ediyor.

Avi evi ararken Damina’nın çantasından yatağa düşmüş olan İşça’nın pasaportunu görüyor. Avi artık İşça’nın Bundela’ların gelini olduğunu öğrenmiştir.

Nani ise Radhod’ın Tapasya’yı mutlu edip edemeyeceği konusunda şüpheleri olduğunu görür ve altınları göstererek endişe etme bunların hepsi Tapasya’nın olacak onun için her şeyi veririm der. Radhod’un üzüldüğü şey ise Veer’e bir alternatif olarak görülmesidir.

Radhod tüm ritüellerin yerine geldiği büyük bir düğün isterken Tapsaya daha basit ve aile arasında bir düğün ister. Düğün çok yaklaşmıştır. Hazırlıklar devam eder.

İşça ise bu fakir bölgede geçinmek için çelenklere çiçek yapar. Jogi ise Tapasya’nın düğününe gidip gitmeme konusunda kararsız. Divya ise gitmek istiyor. Kördüğüm 174. Bölüm fotoğrafları 4

Avi ise Veer’in ofisine gelir ve İşça ile annesinin babalarının yanında çalıştığını söyler ve ona pasaportu verir. İşça’dan övgü ile bahseder Avi. Veer, İşça’nın geçinmek için çalışmak zorunda kaldığını düşünüyor ve üzülüyor. Avi Veer’den İşça’ya bir mektup yazmasını ister. Buluşma tarihi ve yeri de belirtmesini ister.

Veer bir mektup yazar

İşça Üzgünüm. Sen çok dürüsttün, ancak sana güvenmedim. Benim hatamdı ve af diliyorum. Seni seviyorum. Seni eve getirmek istiyorum. Lütfen geri dön İşça, hayatım sensiz bomboş. Senin ve sadece senin Veer’in.

Avi bir gazete ilanını verir ve buluşma yeri ve zamanı da ekler. Böylece İşça’yı yakalayacaktır.

Kördüğüm 174. Bölüm Fotogalerisi