Kördüğüm 27 Ocak Özeti 174. Bölüm Fragmanı Tapasya’nın Düğünü

Kördüğüm 27 Ocak cumartesi günü 174. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kördüğüm 27 Ocak özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya ayrılmıştır. Bu Kördüğüm 27 Ocak Özetinin ikinci kısmıdır. Kördüğüm 27 Ocak Özeti 1. kısım için tıkla

Kördüğüm 27 Ocak Özeti 2. Kısım

Tapasya düğün için hazırlanırken Radhod yanına gelir. Tapasya beyaz bir elbise giymiştir ve kuğu gibi olmuştur. Radhod Tapasya’ya gerçekten kendisi ile evenmek isteyip istemediğini son kez sorar. Tapasya dikkatli düşündüğünü ve baskı olmadan kabul ettiğini söyler. Tapasya bir kere daha Radhod’a bu soruyu sormamasını ister; zira o Veer’den artık nefret ediyordur.

İşça ise maddi imkansızlıklarla boğuşuyor ve özellikle zengin hayata alışmış Kanha’nın istekleri onu bunaltıyor ve İşça bu aylık maaşla hem Muku(Bebek) hem de Kanha(Yaşlı Adamın Torunu) için yeni kıyafetler ve oyuncaklar alacağını söyler.Kördüğüm 27 Ocak Fotoğrafları 4

Tapasya düğün öncesi tüm ritüelleri yapar ve düğün kıyafetini giyer. Aynanın karşısına geçtiğinde Veer ile yaşadıkları güzel ve kötü günler aklına gelir ve düğünden kaçarak Veer’in yanına gitmeye karar verir. Nani ise Tapasya’nın tam bir deli olduğunu düşünür ve çok korkar göndermek istemez ama Tapasya gider.

Tapasya Veer’e Sharma’dan mesaj atar ve bir yerde buluşmaları gerektiğini yazar. Veer buluşma yerine gittiğinde karşısında gelinlikle Tapasya’yı görür. Tapasya evleneceğini söyler ve mutlu olacağını ima eder. Veer neden buradasın o zaman der. Tapasya ise şuandan itibaren seni hayatımdan çıkarmak için buraya geldim der. Veer ise yaptıklarının cezasını çekeceğini hiç bir zaman mutlu olmayacağını söyler. Veer kaybolan çocuktan bahsedince Tapasya onun kaybolmasından benim kadar sende suçlusun der.

Kördüğüm 27 Ocak Fotoğrafları 3

Bu sırada Damini çiçekleri vermek için şehre iner ve Tapasya’nın düğününe giden Divya ile karşılaşır. Divya ona hiç bir şey söylemez. RAdhod ise gelinin olmadığından habersiz davetlileri karşılar ve yapması gereken ritüelleri tamamlar.

Kördüğüm 27 Ocak Fotogaleri

Kördüğüm 27 Ocak Fragmanı