Kördüğüm 175. Bölüm Özeti 28 Ocak Fragmanı Tapasya Evlenir

Kördüğüm 175. Bölüm ile 28 ocak pazar günü 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacaktır. Kördüğüm 175. Bölüm de Tapasya geçmişini silmek ve Veer’e evlendiğini göstermek için gelin kıyafeti ile Veer’in yanına gider. Tapasya Veer’den istediğini bir kere daha bulamaz.

Kördüğüm 175. Bölüm özeti çok uzun olması sebebi ile ve daha detaylı olmasını istediğiniz için iki parça halinde yazılmıştır.Kördüğüm175. Bölüm Özeti 2. Kısım için tıklayınız

Kördüğüm 175. Bölüm Özeti 1. Kısım

Tapasya hala Veer’in yanıdadır; ama diğer taraftan Radhod ve misafirler düğün salonundadır. Düğünde Radhod’un damat görevleri biterken artık gelin beklenmeye başlar. Tapasya ise Veer’e sen benim aşkımı anlamadın ve ben başka bir adamla evleniyorum der. Veer ise senin benim yanımda değil Radhod’un yanında olman lazımdı der. Tapasya her şey için özellikle çocuklarının kaybolmasında suçlu olduğunu söylerken Veer onun çıldırdığını düşünmektedir.

Veer artık mutludur; zira bir ömür artık Tapasya’dan kurtulduğunu düşünmektedir; Veer’in yanında ise sekreteri Madura vardır. Veer Madura’ya kendisine pozitif enerji aşıladığı için teşekkür eder; İşça’nın da geri gelirse onu çok seveceğini düşünür.

Diğer taraftan Divya ve diğer davetliler gelinin kaçtığını düşünürken Nani Tapasya’nın gittiğini kimseye söyleyemez. Tam Nani itiraf edecek ve ortalık karışacakken Tapasya’nın geldiği görülür ve herkes rahatlar.

Tapasya Radhod ile evleniyordur ancak mutlu değildir. Radhod’da düşüncelidir. Düğün biter aile büyüklerinden izin isteyerek RAdhod ve Tapasya gelin odasına çıkarlar.Kördüğüm 175. Bölüm Fotoğraflar 6 1

Avi ise gazeteye gider ve Veer’in mektubunu reklam şeklinde gazeteye basması için verir ve gazetede bu yazı çıkar.

Radhod Tapasya’nın Veer’e gittiğini fark eder; ama Tapasya geçmişine bir silgi çekmiş ve kendisi ile evlenmiştir. Radhod kocaman bir yüzük takar ve artık evinin ondan sorumlu olduğunu söyler. Odalarına girdiğinde Tapasya her tarafta kendi resimlerini görür ve bir kere daha Radhod’un kendisine aşık olduğunu hisseder.

Radhod sonra Tapasya’yı öpmeye çalışıyor ama Tapasya kızını hatırladığını söyleyerek duruyor. Rathod bu durumdan rahatsız olur, ancak öfkesini kontrol eder ve onu sabırla bekleyeceğini söyleyerek ilk gecelerini ertelerler.

Kördüğüm 175. Bölüm Fotoğrafları