Kördüğüm 28 Ocak Özeti 175. Bölüm Fragmanı Büyük Buluşma

Kördüğüm 28 Ocakta pazar günü izleyicisi ile buluşacak. Kördüğüm 28 Ocak 175. bölümde büyük buluşma vardır. Aradan geçen uzun zaman sonra Veer ve İşça buluşmayı beklerken Avi’nin kendilerine hazırladığı kötü sürpriz ile karşılaşacaklardır.

Kördüğüm dizisi özetlerini çok detaylı talep ettiğiniz için oldukça uzun oluyor bu nedenle biz iki parça halinde sizlere sunuyoruz.

Kördüğüm 175. Bölüm Özeti 1. Kısım özeti için tıklayınız

Kördüğüm 28 Ocak Özeti 2. Kısım

Jogi çarşıda Damini’yi görür ve peşinden gider. Damini’de Jogi’yi fark eder ve ondan kaçar. Jogi DAmini’yi yakalar ve neden kendisinden kaçtığını sorar. 20 yıldır beraber olduklarını ve nunu bilmeye hakkı olduğunu söyler. Karısının hakaretlerine işkencelerine dayandığını ancak kendini sonunda durduramadığını anlattı Damini.  Jogi her şey için özür dilese de Damini İşça’ya verdiği baba sevgisi için teşekkür eder ama artık geri dönüş olmadığını söyleyerek bir arabaya biner ve kaçar.

1 6 2

Damini eve gelir ve İşça’ya söylemediği her şeyi söyler. Radhod ise sabah olduğunda Tapasya’yı prensesler gibi öperek uyandırıyor. Tapasya ve Radhod düğün sorası ritüelleri yapmaya çalışır ancak çok fazla ritüel vardır ve sıkılmışlardır. Özellikle bebeğinin hala bulunamaması Tapasya’yı çok mutsuz etmektedir.

Bu sırada Damini süt almak için çıktığında gazete ilanını görür ve İşça’ya gösterir. İşça bu davete gidip gitmemekte kararsız; Damini ise bu konun evliliği ile ilgili olduğunu ve evliliğine kendisinin karar vermesini istiyor. İşça sonunda restorana gitmeye karar veriyor. İşça çok kararsızdır. Sigorta poliçesi kesmek için ev ev dolaşırken Veer’i düşünmekten işine odaklanamaz ve Veer ile buluşmaya gitmeye ani bir karar verir. İşça çok heyecanlıdır.

İşça Veer’in erken geleceğini düşünerek restorana erken gider ancak restoranda Veer’i göremez. Veer’in yerine orada Avi vardır. İşça bunun Avi’nin bir tuzağı olduğunu fark eder ve kaçmaya çalışır; ancak kaçamaz ve Avi onu görür.

Kördüğüm 28 Ocak

Veer ise İşça ile buluşmaya gideceği için heyecanlıdır ve kendisinin verdiği buluşma saatini beklemeden restoranta gider. İşça kaçar Avi ise onu takip eder. Avi İşça’yı yakalayabilecek midir? İşça’yı Avi’nin elinden Veer mi kurtaracaktır? Hepsi ve daha fazlası için Kördüğüm 29 Ocak özetini bekleyiniz.

Yorum ve önerilerinizi önemle bekliyorum

Kördüğüm 28 Ocak Fragmanı