Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 29 Ocak Fragmanı Veer Yıkılır

Kördüğüm 29 Ocak pazartesi günü 176. bölümü ile ekranlarınızda olacak. Kördüğüm 29 Ocak özetinin ilk kısmında çok önemli bir kısım yok sadece İşça ile buluşamayan Veer’in hayal kırıklığı var; ancak Kördüğüm 29 Ocak özetinin ikinci kısmında ise bomba olaylar var. Kördüğüm29 Ocak özeti 2. kısım için tıkla

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 1. Kısım

İşça restorantta Avi’yi görünce kaçar; tam Avi İşça’nın peşinden gidecekken Veer kapıdan içeri girer ve Avi Veer ile oturmak zorunda kalır. İşça ise çoktan uzaklaşmıştır. Avi ile konuşan Veer İşça’nın gelemeidğini zamanın değiştiğini söyler. Veer neden kendisine zamanın değiştiğini söylemediğini sorduğunda yoğunluktan bahseder ama İşça’nın gelecekte sözünde duracağını söyler.Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 1

Jogi ise Tapasya’nın düğününe giden Divya’ya oldukça kızgındır. Radhod ise karısının artık topuma karışmasını alış verişe gitmesini istiyor; zira Tapasya artık toplumda kendisini temsil edecektir. Nani ise artık Radhodun eşi olduğunu çok zengin olduğunu ve istediği her şeyi alabileceğini söyler.

İşça eve gelip yaşananları Damini’ye anlatır Damini bunun bir oyun olabileceğinden bahsederken Veer’in zamanından önce oraya gelmesini beklediğini ama gelmediğini şuanda Veer için kendisinin çok önemli olmadığını düşündüğünü söyler.

Kördüğüm 29 Ocak 1

Veer ise restorantdan çıktıktan sonra adeta çok büyük hayal kırıklığına uğramış gibidir; zira İşça’yı bulacağına çok ümit etmiştir. Yağmurun atlında deli gibi ıslanmıştır. Bu sırada yanına sekreteri  Madura gelir ve Veer’in elini tutarak onu kaldırır. Eve dönen Veer’in yalnız gelmesi ev halkını da hayal kırıklığına uğratır.

Pushkar, o kadar çok ay sonra annesinin nerede olabileceğini düşünüyor. Rohini ise Divya’dan Nani’nin Radhod’un evinde olduğunu öğrendiğini söyler. Annesinin zengin bir adamın yanında olması memnun eder Pushkar’ı; Radhod ile Tapasya arasında ise romantik dakikalar olur. Tapasya gece geç saate kadar alış veriş yapar. Radhod ise ona güzel bir kolye takar.

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı