Kördüğüm 29 Ocak Özeti 176. Bölüm Fragmanı Veer Amerika’ya Gidiyor

Kördüğüm 29 Ocak pazartesi günü 176. bölümle ekranlarımızda olacak ancak Kördüğüm 29 Ocak özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya ayrıldı bu Kördüğüm 29 Ocak özeti ikinci kısımdır. Kördüğüm29 Ocak özeti 1. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 176. Bölüm de Veer tam Amerika’ya gitmek için uçağa binmek üzere iken önemli haberi alabilecek midir? Jogi Veer’in gerçekten İşça’ya aşık olduğunu ispat edebilecek midir?

Kördüğüm 29 Ocak Özeti 2. Kısım

Veer ise cezasını buralardan uzakta olmak olarak belirler ev Amerika’ya gideceeğini açıklar ve uçak biletini alır. Jogi Veer’in gideceğini öğrenir. Veer Jogi’ye yaşadıklarını anlatır ve İşça karşısına çıksa bile yüzleşmek için cesareti olmadığını söyler. Jogi Tapu için tekrar özür diler ve Veer’den gitmemesini ister. Veer gitmesi gerektiğini ve ona kutsayarak izin vermesi gerektiğini söyler. Konakta ki herkes Veer’i durdurmaya çalışır ama başaramaz. Veer yola çıkar.

Bu sırada  İşça’nın midesi bulanır süt bile geçirmez; annesi hastahaneye git der ama o işi olduğunu söyler.  Madura ise sürekli olarak Veer’e gitmemesi gerektiğini söyler. Veer ise İşça’yı unutmak için gitmesinin şart olduğunu ve dışarı çıkmadığı için üzüntüsünün ailesini etkilediğini belirtir. Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 2

Madura, İşça’nın gazete okumamış olabileceğinden ve sana ihtiyacının olabileceğinden bahseder. Veer şiddetle, İşça’nın asla geri dönmeyeceğini bildiği için kararını yanlış ümitler üzerine değiştiremeyeceğini söyler.

İşça bebeğin normal olduğunu ancak biraz zayıf olduğunu öğrenir. Doktor İşça’ya kendine iyi bakması gerektiği ve bir daha ki sefere kocasını da getirmesini öneriyor ve çocuğun gelişimi ve yetiştirilmesi içim her iki ebeveynde yan yana olmasının önemli olduğunu belirtiyor.

Kördüğüm 29 Ocak 2

İşça ve Damini dışarı çıktığında ise Jogi ile Damini karşılaşır. Damini görmezden gelmek istese de İşça ile konuşurlar. Jogi Veer’in şuanda Amerika’ya gittiğini söyler….

Kördüğüm 29 Ocak Fragmanı