Kördüğüm 179. Bölüm Özeti 1 şubat Fragmanı (1. Kısım) Tapasya Anne Olamaz

Kördüğüm 179. Bölümü ile 1 şubat  perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm’ün yeni bölümünde Tapaya zor günler geçirmektedir. Kördüğüm 179. Bölüm Özeti daha kolay anlaşılması için iki parçaya ayrılmıştır.Kördüğüm179. Bölüm Özeti 2. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti(1. Kısın)

Radhod ve Tapasya Mai’nin yanına gelir. Tapasya Mai’nin ayağına uzanır ama Mai buna izin vermez ve Tapasya’ya İşça gibi gel tekrar diye dua eder ama bu dua Tapasya’nın hoşuna gitmez; zira İşça ile karşılaştırılmıştır.

İşça ise Damini’yi evine davet eder ancak Damini kendi evinde özgür olmak istediğini söyleyerek İşça ve Veer’in bu teklifi reddeder. Damini ve İşça Avm’de görüdkleri Tapasya ve Radhod hakkında konuşur; ikisi de Tapasya’nın mutlu olmasından mutluluk duyar.

Tapasya ve Radhod ise konakta çocukluk fotoğraflarına bakerken çcukluk fotoğraflarından Veer İşça’yı sorar ama Tapasya onun olmadığı fotoğraflardan alır ve açıklama yapmaz.

Nani üzgün bir şekilde Divya’nın yanına gider. Divya İşça’ya olan kıskançlığı nedeniyle üzgün olduğunu düşünürken Nani İşça yüzünden Tapasya’nın kötü kaderine üzüldüğünü söyler. Nani sonunda Tapasya’nın yumurtalıklarında ki kirsten bahsediyor ve bir daha anne olmayacağını anlatıyor. Tam o sırada içeri giren Tapasya anne olmayacağını duyuyor ve yıkılıyor. Nani ve Divya ise onu en iyi doktorlara götüreceklerini ve yeniden anne olabileceğini söyleyerek teselli ederler. (Bana sorarsanız Tapasya’dan zaten anne olmaz; nasıl bıraktı o çocuğu tanımadığı adama; neler yaptı İşça’ya)Kördüğüm 179. Bölüm Fotoğrafları 2

Radhod ve Jogi arasında güzel bir bağ kurulur; Radhod gelecekte çocuğunun okuması için kasabada yer alan bir okula yüklü bir bağış yaptığını anlatır. Bunu duyan Nani ve Divya Tapsya’ya Radhod’dan gerçekleri gizlemesini ister; yoksa Radhod gerçekleri öğrenirse ayrılmak isteyebilecektir.

İşça ve Veer ise doğumdan sonra çocuğa nasıl bakacaklarını konuşurlar. İşça üç çocuğa bakıp bakamayacağı konusunda ki çekincelerinden bahsedince Veer tüm işlerde İşça’ya yarı yarıya yardım edeceğini söyler. Veer ve İşça çok mutludur.(Allah bozmasın)Kördüğüm 179. Bölüm Fotoğrafları 3

Radhod gece Tapasya’nın yanına yaklaşır ama Tapasya’nın yüzü kireç gibidir; Radhod bu durumu sorar ama Tapsaya cevap vermez; sadece ona nasıl bebek vereceğini düşünür ve veremeyeceği için üzülür.

Kördüğüm 179. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 179. Bölüm Fragmanı