Kördüğüm 1 Şubat Özeti 179. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) Radhod’un Kararı

Kördüğüm 1 Şubat perşembe saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 1 Şubat özetinde Tapasya’nın hamile kalamayacağı gerçeğine alışmasını ve İşça’nın doğum öncesi dua törenini izleyeceğiz.

Kördüğüm 1 Şubat özeti uzun olması sebebi ile iki parçada size sunulmuştur; bu özetin ikinci kısmıdır. Kördüğüm özet1 Şubat Özeti 179. bölüm 1 kısım için tıklayınız

Kördüğüm 1 Şubat Özeti

Tapasya gerçeği Bay Rathod’a anlatır ve ona çocuk yapma sözünü yerine getiremeyeceğini söyler. Veer ve İşça dışarı çıkar ancak Kanha İşça’ya çarpınca İşça elindekini düşürür bu kötü şanstır. Mai ise gebeliğin ilerlediğini bu nedenle de artık dışarı çıkmasının risk olacağını anlatır İşça’ya.

Kördüğüm 1 Şubat fotoğrafları 1

Radhod’un bebek için hazırlanan odada olduğunu ve mutsuz olduğunu gören Nani Radhod’un gerçeği öğrendiğini anlar; Tapasya ona yalan söylemek istemediğini onu gerçekten sevdiğini açıklar. Tapasya bu yaşadıklarının daha önce ki yaptığı hataların bir sonucu olduğunun farkındadır ve geçmiş hataları için üzgündür. ( aslında çözüm basit. Tapasya gitsin bu hataları kime yaptıysa özür dilesin. Belki kızı Mukta’yı bile geri alabilir)

Bu sıkıntılı günlerinde Radhod ise karısının yanındadır ve ona destek olmak istemektedir. Tapasya’sız hayatı hayal edemez. Radhod; çocukları olması için çok uğraşacağını olmazsa da yapacak bir şeyin olmadığını söyler ve Tapasya rahatlar.( Tapasya bu kadar iyi adamı nereden buldu şanslı gerçekten)

Kördüğüm 1 Şubat fotoğrafları 2

Ichcha çok mutlu Godbahari(Tören) başlar ve İşça  kırmızı renk takımıyla çok güzel görünüyor. Bu güzel tören sonrası herkesin İşça’ya konakta iyi davrandığını gören Damini mutluluktan ağlar. Nani ise bir hizmetkarın kızının her şeyi varken Tapasya’nın neden çocuğunun olamayacağını anlayamaz. Zira İşça en mutlu günündeyken Tapasya’da en zor günlerini yaşamaktadır. Jogi de karmaşık duygular içindedir bir kızının mutluluğu için gelmiştir ama tapasya’nın durumuna da çok üzülmektedir. 

Godbahari güzel bir şekilde biter.

Kördüğüm 1 Şubat fotoğrafları 3

Kördüğüm 1 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 1 Şubat Özeti 179. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) Radhod’un Kararı (1 Yorum)