Kördüğüm 181. Bölüm Özeti Kördüğüm 3 Şubat İşça’nın Bebeği Doğar

Kördüğüm 181. Bölüm’ü ile 3 şubat cumartesi günü 16:10 da Kanal 7 ekranların da olacak. Bazı izleyicilerimiz fotoğraflar ile özeti eşleştiremediklerini söyledikler için fotoğrafların altına sahnelerin açıklamasını yaptık. Anlamanız daha kolay olacaktır özeti. Fotoğrafların açıklamasın da ise gelecek bölümlerden tüyolar var

Kördüğüm 181. Bölüm Özeti 1. Kısım

Veer ve İşça uyurken birden İşça’nın suyu gelir. Veer telaşlanır ve hemen İşça’yı hastahaneye yetiştirir. Doktorlar hemen İşça’yı doğumhaneye alırlar. Bu sırada tüm aile hastaneye gelmiştir. Veer Damini’ye de doğum olacağının haberini verir.

Bir hemşire gelir ve bebeğiniz doğdu hayırlı olsun der. Herkesin yüzünde mutluluk ifadesi görülür. Dadaji ise haberi getiren hemşerieye altın bileklik hediye eder. Sonrasında Mai ve Damini’den mutluluk gözyaşları gelir. Herkes İşça’ya geçmiş olsun demek için içeri girer. Bu sırada doktor da gelir ve işça’ya durumunu sorar. Doktor bebeğin iyi olduğunu söyler. İçeri giren hemşire ise bebeğin nefes almadığını acil gelmesi gerektiğini söyler ve herkes şok olur. Bu Nani’nin bir oyunu mudur? Kördüğüm 181. Bölüm Fotoğrafları 4 1

Bu sırada Tapasya ise  Mukta’sının annesini kendisinin de kızını kaybettiğini böylece bir birlerine uygun olduklarını ve o bebeğe bakabileceklerini söylerken Nani  falcının kendisine bebeği olacağı konusunda ümit verdiğini bu nedenle başkasının çocuğuna annelik yapmadan önce beklemesi gerektiğini söylüyor. Tapasya ise Radhod’u mutlu etmek için ona sürpriz hazırlaya başlıyor.

Bu sırada bir hemşirenin bebekleri değiştirdiği anlaşılır zira kucağında bebek olan hemşire para karşılığında bebeği Nani’ye satmıştır. Nani bebeği alır almaz hastahaneden çıkarmak ister. Nani Tapasya’nın sıkıntıdan duramazken ve bebek sahibi hiç olmayacakken İşça’nın bunu hiç hak etmediğini düşünür. Tapasya mutlu değilsi İşça hiç olmasın der.

Kördüğüm 181. Bölüm Fotoğrafları 9 1 1

Nani hastahaneden kucağında bebek ile çıkarken bir güvenlik görevlisi onu durdurur ve kucağında ki bebeği nereye götürdüğünü onun bebeğin nesi olduğunu sorar. Güvenlik görevlisi bir terslik olduğunun farkındadır. Bu sırada İşça üzüntüden bayılmıştır. Doktorlar İşça’ya müdahale ederler

Kördüğüm 181. Bölüm Fotofragmanı(Fotoğrafların altında yazılan açıklamaları okuyunuz. Kördüğüm 181. Bölüm özetininKördüğüm 181. Bölüm devamı fotoğrafların altındadır.)

Kördüğüm 181. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 181. Bölüm Özeti Kördüğüm 3 Şubat İşça’nın Bebeği Doğar (4 Yorum)

  1. Iyice sacmaladilar dizinin icine ettiler resmen? sacmaladikca sacmalamislar senaryo bulamadilar heralde tapunun bebegine icca bakiyor artik nasil tesadufse??

  2. Bu nani ne cadı ne nalet bişey ya ne iyilik bilmez vicdansız pislik . Ne istiyorsunuz garip iççadan ya bırakın artık şu kızın yakasını ya .bahtın karaymış senin içça ya..