Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Özeti Anne Sütü

Kördüğüm 186. Bölümü ile 8 şubat perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 186. Bölüm özetini yine sizler için iki parçaya ayırdık; bu Kördüğüm 186. Bölüm özetinin ilk kısmıdır. Kördüğüm 186. Bölüm özetinin ikinci kısmı için tıklayınız

Kördüğüm 186. Bölüm Özeti 1. Kısım

Mai bir türlü Kanha’yı rahat bırakmaz ve yine onu hırsızlıkla suçlar; Kanha sadece topu aldığını söylese de Mai’nin öfkesi dinmez. Mai’yi asıl sinir eden Veer ve İşça’nın Kanha’yı resmi olarak evlat olarak kabul etmeleridir.

Radhod Veer’i arar ve İşça’nın evlerine geldiğini söylemek üzere iken; Veer ise İşça’nın sağlığının iyi olmadığını söyler. Ayrıca İşça’nın Muktha’yı benimsediğini söyler ve telefonu işi olduğu için kapatır. Radhod İşça’nın evine geldiğini söyleyemez.

Damini ise İşça’yı arar ve İşça dışarıda olduğunu söyler. Damini birgün Kahna ve Muktha’yı  kendi evine götüreceğini söyler ama İşça kabul etmez. İşça birşey mi oldu diye sorar Damini,Mai’nin çocukları kabul edemediğini ve onlara zarar verdiğini söyler.

Kördüğüm 186. Bölüm Fotoğrafarı 3 1

Yuvraj ağlıyor; Radhod onu susturmak için beşiğini sallıyor birilerinden yardım istiyor ama gelen yok. Nani Tapasya’nın süt ısıttığını ama Yuvraj’ın içmediğini söyler. Tapasya ise İşça’nın geldiği günden beri Yuvraj’ın süt içmediğini söyler. RAdhod ise Yuvraj’ı doktora götürmeye karar verir. Nani ise Yuvraj’a Radhod’un öz babasından daha iyi baktığını ve daha çok düşündüğünü görür. İşça’nın aklından ise Yuvraj çıkmaz ve hep onu düşünür. Kördüğüm 186. Bölüm Fotoğrafarı 4 1

Veer Rathod’un onu aradığını söyler; İşça ne söylediğini merak eder. Veer RAdhod’un muktha ve kahna olduğu için şanslısınız dediğini söyler. Veer Muktha için yürüteç ve Kahna içinde bir silah almıştır. Kanha Veer’e Mai’nin kendisine hırsız dediğini söyler. Veer ise Mai seni büyüyüp polis olunca sevecek der ve onunla oynar.

Mai Veer’e eşini mutlu ettin bu kararla ama biz aile olarak çok mutsuzuz der. Veer ise Kanha ile yaşanan olayları sorar(Hırsızlık meselesini )

Kördüğüm 186. Bölüm Fotoğrafları( Fotoğraf Galerisinde Kördüğüm dizisinin 10 şubatta yayınlanacak bölümü ile ilgili tüyolar var. Galeriyi gezmenizi tavsiye ederim)

Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Özeti Anne Sütü (1 Yorum)

  1. Mai de çok oldu artık He küçücük çocuktan ne istiyorsa içça da kanhayı yalnız bırakıyor çocuğa sahip çıksana bide damini çocukları isteyince olmaz diyor sanki ilgileniyor da allah akıl fikir versin bunlara.