Kördüğüm 187. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Özeti Radhod Tutuklanır

Kördüğüm 187. Bölümü ile 9 şubat cuma günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanırken; Kördüğüm 187. Bölüm özetinde RAdhod’un başı polisle belaya girer; RAdhod’u kurtaracak olan ise İşça’dır. Kördüğüm 187. Bölüm özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya ayrılmıştır.

Kördüğüm 187. Bölüm özetinin ikinci kısmı için tıklayınız

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 1. Kısım

Tapasya ve Nani dans kursundan döner dönerken de bir Avm’den Yuvraj için oyuncaklar alır. Tapasya 2 gün demiştir ama beklenenden erken gelmiştir. Radhod ilk defa Tapasya’dan İşça’nın çocuğu emzirdiğini ve eve geldiğini saklamıştır bu yüzden de tedirgindir.

Radhod ise tatlı yaptırarak hizmetlisi ile birlikte karakola gider. Radhod’un amacı kızı ile ilgili son durumu sormaktır; ama onunla ilgilenen ve onu tanıyan eski polis yoktur; yeni poliste dosyaya bakınca Tapasya’ya kızar ve eşiniz o gece çocuğu yalnız bırakmasaydı bunlar başına gelmezdi der. Radhod bir de buldukları bebeği anlatır. Polis şok olur nasıl  hiç bir yasal varislik olmadan o çocuğa sahip oldunuz bir de isim koydunuz der?Kördüğüm 9 Şubat Fotoğrafları 2 1

Polisin pervasızca konuşması sonrası sakinleşemeyen Radhod sinirlenir ve polise kızar. Polis Radhod’u tanımadı için ona karşılık verir ve polis ile Radhod arasında bir tartışma çıkar ve Radhod ortalığı dağıtarak onu şikayet edeceğini ve kendisini tanımadığını söyler. Radhod çok sinirlidir. 6 ay olmuştur ama hala polis bebeğini bulamamıştır.

Radhod eve gelir ve Tapsaya Yuvraj’a yapacağı Divali töreni için alış veril yapmıştır; ancak aldıkları oyuncaklar Yuvraj’ı korkutacak cinstendir. Radhod diğerleri umurunda olmadığını her zaman kendisini düşündüğü için İşça’ya kızar.

Jogi Damini’nin çalıştığı yerde yemek yer ve yemeklerin çok lezzetli olduğunu söyler. Jogi para vermek ister ama Damini parayı kabul etmez bu sırada elleri bir birine değer ve romantik bir yaşanır.

İşça ve Veer ise Divali kutlaması yapar ve evin önünde havai fişek patlatır. Mai ise daha çok yakında bebekleri ölmüşken nasıl böyle bir kutlama yapabildikleri konusunda eleştirir.

Kördüğüm 187. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 187. Bölüm Fragmanı