Kanal 7 Feda Dizisi Oyuncu Kadrosu(Secret Love)

Kanal 7’den sonunda beklenen atak geldi. Asya bölgesinde Hint dizilerini yayınlayan Kanal 7 şimdi de yine aynı bölgede dizileri ile ünlü Korelilerin dizilerini yayınlamaya başlayacak. İlk diziyi ise yakından tanıyoruz; Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında Meryem dizisi olarak uyarlaması yapılan Secret Love dizisi Türkçe çevirisi ile şubat ayında Feda ismi ile yayınlanacak.

Feda dizisi Kore’de orjinali 16 bölüm olarak 2013 yılında ekranlara geldiği için Türkiye’de de sadece 9 bölüm olarak ekranlara gelecek. Feda dizisi oyuncu kadrosunu ise neredeyse hiç tanımıyoruz; Kore’lilerin oyuncular çok meşhur değil ama senaristleri çok meşhur. Kitap Okuma oranı Kore’de çok yüksek olduğu için orada herkes bir senarist.

Feda Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hwang Jung-eum(Feda Kang Yoo-jung)

Hwang Jung-eum 1985 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. kız grubu Sugar ile öncü bir vokalist olarak çıktı. sonrasında 2015 MBC Drama Ödülüne kazanmış Güney Kore’nin en iyi oyuncularındadır. Son olarak 2017 yılında Lucky Romance 2015 yılında Kill Me, Heal Me dizilerinde yer almıştır. Hem oyuncu hemde ses sanatçısıdır. Lee Young-don ile 2016 yılında evlenmiştir. 1 çocuk annesidir.

Kang Yoo-jung Kang Yoo Jung, babası bir fırın dükkanında çalışan güzel bir kızdır.  Ahn Do Hoon ile 7 senedir sevgilidir ve artık işi de olduğu için evlilik telifi beklemektedir. Babasına pastahanesinde yardım etmektedir. Aynı zamanda da köprü de çalışmaktadır. Sevdiği adam Ahn Do-hoon’un yaptığı kaza sonrasında onun yeni savcı olması sebebi ile suçu üstlenir.  Ahn Do-hoon ben senin davanı alır seni hemen kurtarırım diyor ama Kang Yoo-jung) hapse girdikten sonra ondan kurtulmak için onu hapse attırmak istiyor.

Ji Sung(Feda Jo Min-hyuk )

Ji Sung 1977 Güney Kore doğumludur. 2017 de Innocent Defendant 2016 da Entertainer 2015 de Kill Me, Heal Me dizilerinde oynamıştır. Kore’ni sevilen erkek başrol oyuncularındandır.  Hanyang Üniversitesi – Tiyatro ve Film mezunudur. Lee Bo-young  ile 2015’de evlenmiştir bir çocuğu vardır.

Jo Min-hyuk Zengin bir ailenin çocuğudur. Sevdiği kadın kendi çocuğunu taşırken bir trafik kazasında bebeği ile birlikte ölmüştür. İş amaçlı ortaklarının kızı Shin Se-yeon ile evlenecektir. Jo Min-hyuk sevdiği kızı ve bebeğini öldürdüğünü düşündüğü için Kang Yoo-jung’dan intikam almak için savaş açar.  Bu savaş sonraları aşka dönüşür. blank

Bae Soo-bin(Feda Ahn Do-hoon)

Bae Soo-bin 1976 Kore doğumludur ve 42 yaşındadır. Daejin Üniversitesi Tiyatro ve Film mezunudur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.  Son olarak 2017’de Warriors of the Dawn 2014’te de  Memories of the Sword dizilerinde rol almıştır.

Ahn Do-hoon Yeni savcı olmuş yakışıklı bir adamdır. Kang Yoo-jung ile sevgilidir; ancak sürekli  Kang Yoo-jung’u aldatmaktadır.  Kang Yoo-jung ile gittikleri bir yemekte alkol alır ve araç kullanır ancak alkollü iken kazada bir kıza çarpar ve katil olur. Ahn Do-hoon sevgilisi Kang Yoo-jung’dan kendisi yerine hapse girmesini ister; çünkü savcı olarak o sevgilisini koruyacaktır.


blank

Lee Da-hee(Feda Shin Se-yeon)

Lee Da-hee 1985 de Güney Kore de doğmuştur ve 33 yaşındadır. Güzellik yarışması finalistlerindendir.  Lee Da-hee 176cm boyunda ve 51 kg’dır

Zengin bir kızdır. Jo Min Hyunk ile evlenmeyi beklemektedir; ona deliler gibi aşıktır.  Min Jung’u karşılıksız sevmektedir ve aşkına karşılık almak için Min Hyuk’n zayıf yönleri kullanmaktadır. Aslında Min Hyuk sevdiği kızı evden kovarak ölmesine neden olmuştur. 
blank

Lee Deok-hwa(Feda Jo Han-Il)

Lee Deok-hwa 1952 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir ve 66 yaşındadır. Bir çok sinema ve filmde kötü adam rolünde yer almıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı. Jo Min-hyuk’un babasıdır. Sert mizaçlı bir adamdır.

blank

Jo Mi-ryung(Madam Hong In-joo)blank

Jo Min-joo(Feda Song Min-kyung)blank

Yang Jin-sung (Feda Seo Ji-hee)blank

Kang Nam-Kil(Feda dizisi Kang Woo-Chul)blank

An Ji-Hyun (Feda Yang Hae-Ri)blank

Choi Woong (Feda Choi Gwang-Soo)blank

 

Kanal 7 Feda Dizisi Oyuncu Kadrosu(Secret Love) (3 Yorum)

  1. Kore dizisi hayranına çevrildim lütfen ilerdeki kore dizilerde oyuncu Lee joon gi -ye de yer verirsiniz çok sevinirim Lütfen

  2. ve en sonunda FEDA bashlicak secretlove fanlari nerdeee?
    hadi toplanin pazartesi gunu seyirci onune chikiyor…
    jisung ile hwangjangeum’un muhteshem performanslarini one sericek
    dogrusu jichangwook bu dizide hangi rolu canlandiriyor merakediyorum