Feda Dizisi Kang Yoo-jung Kimdir (Hwang Jung-eum Kimdir) Kanal 7

Hwang Jung-eum Kimdir?

Suwon Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur. 25 ocak 2985 doğumludur ve 33 yaşındadır. 167 cm boyundadır ve Lee Young-don ile 2016  yılında evlenmiştir. Güney Kore’de tanınması 2002 yılında eski pop grubu Sugar’ solisti olarak ekranlara çıkması ile oldu sonrasında 2 yıl sonra solo kariyeri için 2004 yılında gruptan ayrıldı. 1 yıl solo şarkıcı olarak devam etti ve Kore’de çok ünlendi sonrasında  gelen film de rol almıştır ve kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı almıştır.

Kang Yoo-jung  ilk olarak 2015 yılında My Sister, The Pig Lady ve 2010 yılında Bell 2: Bloody Camp isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

2016 Lucky Romance 2015 She Was Pretty yine 2015’te Kill Me, Heal Me sonrasında 2014’te Endless Love ve 2013’te Potato Star dizilerinde oynamıştır.  Hwang Jung-eum Kore dansı yapmayı çok sever. Müzik dinlemek ve alış veriş yapmak en önemli zevkleridir. Güzelliği ile dikkat çeken Kang Yoo-jung şarkıcılık kariyerine ara vermiş ve oyuncu olarak yoluna devam etme kararı almıştır. Kang Yoo jung resimleri 1

Feda Dizisi Hwang Jung-eum Kimdir^?

Hwang Jung-eum Feda dizisinde Ahn Do-hoon karakterine aşık bir kızdır. 7 yıldır onunla evlenmeyi beklemektedir bu sırada da dünyalar iyisi babasının dükkanında ona yardım etmektedir. Ahn Do-hoon’un eğitim alması sebebi ile evlilikleri ertelenmiştir ama Ahn Do-hoon ona sadık kalacak bir insan değildir. Hwang Jung-eum Ahn Do-hoon’dan evlilik teklifi almayı beklerken yağmurlu bir günde hamile bir kadına çarparlar ve kadın orada ölür.   

Hwang Jung-eum sevgilisinin bir savcı olması sebebi ile kariyerinin boşa gitmemesi ve kendisini davada koruyacağı için onun yerine suçu kabul eder ve ben kullandım arabayı der. Sonrasında Ahn Do-hoon ona avukatlık yapacağı yere hainlik yapar ve 5 yıl ceza verilmesini ister. Tam Hwang Jung-eum hayatım karardı derken Jo Min-hyuk karşısına çıkar. Jo Min-hyuk öldürdüğünü kabul ettiği kadının sevgilisidir.

Kang Yoo-jung Fotoğrafları