Feda Dizisi Jo Min-hyuk Kimdir? ( Ji Sung Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi )

Feda Dizisi  şubat ayında Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Feda Dizisi  başlamadan önce bizler de Feda Dizisi oyuncularını yakından sizlere tanıtmaya çalışacağız. Ji Sung Feda dizisinde Jo Min-hyuk  karakterine hayat vermiştir. Kanal 7 Secret Love dizisine yayınlamak ile büyük bir hata yapmıştır; zira Seret Love dizisinde diğer Türk kanallarında yayınlanan bazı olumsuz örnek içeren ve cinsellik olan sahneler vardır. Umarım Feda dizisi yayınlanırken bu sahneler kesilerek izleyicisi karşısına çıkarılır.

Ji Sung Kimdir?

Ji Sung 27 Şubat 1977 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Secret Love dizisini çekerken 36 yaşındadır. Hanyang Üniversitesinde Tiyatro ve dizi sanatı bölümünden mezun olmuştur. Feda Dizisi Jo Min hyuk 2

Lee Bo-young ile 2014 yılında evlenmiştir ve 2015 yılında bir bebekleri olmuştur.  Ji Sung’un anne ve babası öğretmendir;  Ji Sung’un da öğretmen olması beklenirken lise yıllarında izlediği bir sinema filmi sonrası tüm tepkilere rağmen aktör olmayı kafaya koymuştu. Tanıştığı bir senarist ona bir sahne yazdı ve dizilerde küçük küçük roller almaya başladı. bazı küçük rollerden sonra özellikle 2002’deki Wonderful Days  ve 2002’de Sunshine Hunting isimli televizyon dizilerinde rol alarak tanındı. 2017 de Innocent Defendant 2016 da Entertainer 2015 de Kill Me, Heal Me dizilerinde oynamıştır

Feda Jo Min-hyuk Kimdir?

Jo Min-hyuk aslında haşere bir gençtir. Babası zengindir ve karanlık işleri olan bir adamdır. Babasının ortağının kızı Shin Se-yeon ile evlenmesi gerekirken o başka bir kıza aşık olmuştur. O kızın da hamile olduğunu duyunca evlenmeye karar verir ama kız bir kazada ölür. Jo Min-hyuk ise bu olay sonrasında sevdiği kızın intikamını almak için harekete geçer. Ona çarpan bir kızdır ve cezası biter bitmez peşine düşer; ama sevdiği kızı öldüren kıza aşık olacaktır.

Ji Sung Fotoğrafları

Feda Dizisi Jo Min-hyuk Kimdir? ( Ji Sung Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi ) (4 Yorum)

 1. hiç bir kore dizisi tutmaz bize hitap etmiyor halkımız gercege yakın dizileri izliyor daha çok insanların gundelik yasamlarından kesitler olan dizileri sil baştan gibi konusu sacma olan kore dizilerini asla izlemez
  üstelik kore liler tip olarak begenilmiyor bende ne yayınlanırsa yayınlansın izlenemz hiç bir kore dizisi gercege aykırı hem sacma hem oyuncular berabt izlenmez

 2. Abooo buda kim?
  Yahu bunlar bir birlerini nasl tanıyorlar. Aynı kaşlar, aynı gözler:) Bide enteresan isimleri var. Kim, Cang, Cıng Cung, Cong gibi. Bunların çocukları olunca yere taş atyormuşlar. Taştan ne ses çksa çocuğa o ismi koyuyormuşlar. Ama bu adet hayla devam ediyoru mu bilmem.
  Ji Sung kardeşin ismine bakacak olursak bence onun adını biri limon yediyi esnada koymuş. Çünki ismi söylüyünce yüzüm limon yemiş hal alyor.
  Şimdi bana gülüceksiniz ama bu yaşıma geldim kore milleti, Çin, Caponiya ayrt edemiyorum.

  Gelelim diziye.
  Dizi tutmicak. Neden derseniz şöyle açklaya bilirim. Kanal 7’nin büyük bir izleyici kitlesi var ve bu izleyicilerin 90/100 kanalı sadece hint dizileri için izliyor. Yalancı bahar, Kördüğüm, İki yabancı, Ah kalbim kanal 7 izleyicisinin gözde dizisi diye bilirim. Eyer bu dizi başlarsa Kanal 7 pek çok izleyici kayb eder.
  Hem kore dizilerinde yeteri kadar olumsuz sahneler var. Eh artık Şubat ayını beklicez. Her ne kadar bu kanalı izlemesemde dizinin alacağı tepkiyi merak ediyorum.