Kördüğüm 19 Ocak Özeti 166. Bölüm Bebeği Babası Bebeği İster

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm  19 ocak cuma günü 166. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Iccha’nın evden ayrılmasından sonra Veer huzursuzdur; ancak asıl huzursuzluk bebeği almak için gelen bir adamın eve gelmesi ile başlar.

Kördüğüm 19 ocak özetini anlamak için 18 ocak perşembe günü yayınlanan Kördüğüm 166. bölümü de okuyabilirsiniz. Kördüğüm166. bölüm özeti için tıklayınız

Kördüğüm 166. Bölüm Özeti

Iccha ve Damini evlerinden ayrılmıştır. Önce Gunwanti Iccha’nın evden ayrıldığını fark eder ancak kimse Iccha ile ilgilenmez. Sonrasında Divya Damini’nin evden ayrıldığını ve geri dönmeyeceğini öğrenir ve Jogi’ye ne diyeceğini bilemez ve korkar. Divya’ya destek Nani’den gelir ve sakin olması bir bahane bulacaklarını söyler.

Veer ise eve geldiğinde Ichha’nın kendisine yazdığı mektuvu ağlayarak okur. Ichha giderken bile kendisi için çok iyi şeyler temenni etmiştir. Veer hemen Iccha’yı aramaya çalışmaktansa onun hatasını anlayıp geri gelmesini beklemeye karar verir; çünkü hatalı olan ve yalan söyleyen Iccha’dır.

Diğer taraftan Nanigtrdd hastahaneye gider ve Tapu’ya Ichha’dan bir ömür oyu kurtulduklarını Iccha’nın sonsuza dek evi terk ettiğini ve Veer’in onu aramak yerine hastahaneye kendisinin yanına geldiğini söyler. Nani’ye göre bu bebek kısmeti ile gelmiştir ve her şey artık güzel olacaktır.

Anjum Maasi’nin eski evine ulaşan Iccha ve Damini Basti şehrinde yeni bir hayata başlamaya karar verirler; ancak bu karar oldukça zor olacaktır. Burası bir köydür ve su bile kova ile gelmelidir.

Tapu ise bebeği ile eve gelir ancak mutlu değildir; zira Veer sürekli Ichha’yı düşünmektedir ve ne kendisi ile nede bebeği ile ilgilenmemektedir. Nani ise Tapu’ya bu bebeğin Veer ile arasında ki organik bir bağ olduğunu eğer bunu iyi kullanabilirse Veer’e sahip olabileceğini söyler. Tapu için Iccha olmadan bu iş daha kolay olacaktır; ancak başının belası Radhod bu işi daha da zorlu hale getirecektir.

Kördüğüm 166. bölüm 1

 

Veer’i Alışverişe ve sonrasında ilk bebek tapınağına götürmek isteyen Tapu bunu başaramaz ama eve döndüklerinde Veer’in yanında Radhod vardır .Radhod’u gören Tapu ve Nani büyük şok yaşar. Veer Radhod’u tanıyıp tanımadığını sordu Tapu’ya

Kördüğüm 19 Ocak 2

Tapu açıkça bu adamın kendisine bir teklif ile geldiğini ancak kendisinin bu teklifi reddettiğini belirtti. Nani ise Tapu’nun destekçisidir ve Radhod’un yalancı bir adam olduğunu söyler. Radhod Tapu’nun kendisine bir evlilik sözü verdiğini bu çocuğunda babası olduğunu söyler ve herkes çok büyük şoka girer. Bu sırada da herkesin içinden Ichha’nın haklı olduğu geçer.

Radhod Dna testi ister Nani ise redder; zira daha önce Iccha yüzünden test yapıldığını ve bi şey çıkmadığını söyler. Veer ise test yapılmamasını istemektedir; zira Tapu ve ailesine çok güvenmektedir.

 

Ichha ise geçmişin etkisinden bir türlü kurtulamaz ve yeni hayatına adapte olamaz. Bu durum Damini’nin de dikkatini çeker ve hayatın devam ettiğini şimdiki hayata dönmezse zorlanacağını söyler.

Radhod ise avukatları ile kızını dava açarak almak gerektiği konusunda fikir birliğine varır

Kördüğüm 19 Ocak 1