Adını Sen Koy’da Dağ Evi Çekimleri Yapıldı

Sevgili Adını Sen Koy hayranları sizlere Adını Sen Koy setinden çok özel bilgiler getirmeye devam ettik. Adını Sen Koy’da mahalle çekimlerinden sonra setin dağ evi çekimleri için şehir dışına çıktığını öğrendik bu durumda aklımıza iki seçenek geldi. Ya Ömer Zehra’yı dağ evine kaçırdı baş başa kalabilmek için yada kötü ihtimal biri kaçırıldı.

Şunu da söyleyelim ki Müge de bol bol sette görünüyor; yani Cansu Pelin ÖZGÜN’ün bir çok sahnesi çekildi hemde Ayşe ile. Aklıma bir seçenekte Ayşe’nin kaçırılmış olabileceği geliyor; zira bu deli Müge veya Sacit pisliği tekrar ortaya çıkacak ve birilerini kaçıracak.

Adını Sen Koy Dağ Evi

Zaten ben bu kadar sevgi dolu sahnelerin devamının gelmesini beklemiyordum; zira sezon sonuna kadar Ömer ve Zehra’dan zaten karı koca olmalarını beklemiyoruz:)

Diğer taraftan Ayşe’nin Zehra’nın ailesini öğrenmesi konusunda önemli bir gelişme yaşandı. Tabi ki bu bir tahmin ama Salim babanın hastalığında onun yanına gelen doktor; aynı zamanda da Ayşe’ye de geldi; bu durumda bu sahnede dokktor bir pot kırmış olabilir de.

Bu sıralar babaanne Bahşende’den bir hareket bekliyorduk; bu harekette evden Zehra’dan önce Ömer Zehra aşkının en büyük destekçisi Cevriye halayı göndermek olabilir. Zira Cevriye ve Bahşende arasında çok sert sahneleri de izleyeceğiz önümüzde ki haftalarda. Ömer ise Zehra’ya çok özel bir sürpriz hazırladı ama bu da size sürpriz olsun

GTTT 1

Adını Sen Koy  Adını Sen Koy 15 Ocak 19 Ocak Tüyoları 261 265. Bölüm set haberleri için tıklayınız