Kördüğüm 19 Şubat Özeti 197. Bölüm Fragmanı Veer’in Planı

Kördüğüm 19 Şubat pazartesi günü 14:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak; ancak biz sizlere şimdiden Kördüğüm 19 Şubat özetini verelim. Kördüğüm 19 Şubat özetinde Veer gelir ama İşça’ya inanmaz; hayır o benim kardeşim abim Vanş’der. İşça Vanş’tan kurtulmak için Veer’i beklerken bir anda hayalleri suya düşer. işte Kördüğüm 19 Şubat özetinin 2. kısmı

Kördüğüm 19 Şubat Özetinin 1. kısmını okumadıysanız lütfen tıklayınız Kördüğüm özet

Kördüğüm 19 Şubat Özeti 2. Kısım

Tapasya ise Radhor’un eski karısının mücevherlerini getirir. Radhor ise eski karısının eşyalarını görünce duygulanır ve ağlar. Bunu gören Radhor’un eski eşini ne kadar sevdiğini düşünür ve ölmüş kadını bile kıskanır.(Tapasya ne zaman aşık oldu bu adama)

Kördüğüm 19 Şubat resimleri 2

Tapasya Radhod’un eski karısının eşyalarını sakladığı odaya girer ve Radhod ile geçmişten ilgili bir şeyler arar; ancak Radhod’un annesi onu görür ve buradan çıkmasını söyler. Tapasya ise o odadan çıkmayarak her şeyi tek tek inceler. Tapasya Radhod’un eski eşinin neden öldüğünü çok merak etmektedir. Tapasya ise kütüphane arşivinde ve internette Radhod’un eski karısının ölümünü araştırır.

Jogi sıkıntıdadır Veer’in geldiğini öğrenince hemen çakma Vanş ile ilgili onu uyarmak için Veer’i arar ama Veer Vanş’ın gerçekten abisi olduğunu Vanş’ın çakma olmadığını söyler.

Veer ve Vanş Avm’ye giderler yolda Veer bir Atm’den para çeker. Vanş daha fazla para çekmesini ister ve Veer  para çekip döndüğünde kimse yoktur. Veer hemen Vanş’ı arar ve Vanş’ın ondan aldığı parayı bir adama verdiğini görür.Kördüğüm 197. Bölüm resimleri 4

Tapasya eve gelir ve Nani’ye Radhod’un eski karısının bir yangında öldüğünü söyler. Nani şok olur. Bu sırada Radhod’un annesi de onları dinler. Radhod’un annesi Daima geçmişi açmaması için tekrar Tapasya’yı uyarır ama Tapasya’nın aklı çok karışıktır.

Mai ise çok üzgündür; Vanş ne olduğunu sorar; Mai İşça eskiden senin eşindi; ancak şimdi Veer ile evli bu duruma çok üzülüyorum der. Vanş ise onların mutlu olması beni de mutlu eder der.

Chanda takı odasından bazı mücevherleri çalar. Vanş ise her şeyi görür. Vanş açık açık hırsızlığı gördüğünü İşça’nın kendisine inanmasını istediğini bunun için de kendisine yardımcı olmasını ister. Bunun karşılığında  da Vanş gördüklerini kimseye söylemeyecektir. Chanda İşça’ya hediye almasını söyler.Kördüğüm 197. Bölüm resimleri 2

Bu sırada Veer çok düşüncelidir. İşça sebebini sorar; Veer İşça’ya gerçekleri söyler. Veer şüphelenmemesi için onun gerçek Vanş olduğununa inanmış gibi yaptım. Bu sahte Vanş çocuklara veya sana zarar verebilir der. İşça ise biraz daha korkar Vanş’tan ama Veer’in oynadığı inanmışlık oyununun da çok doğru olduğunu düşünür; çünkü Vanş’ın bir amacı olduğundan emindir. Peki bu Vanş’ı kim ne için göndermiştir. Veer Vanş’ın acele etmeyeceğini bu yüzden korkmasına gerek olmadığını Vanş’ı göndereni bulacağını söyler.

Damini ile Jogi konuşurken Jogi sakin ol Veer gerçekten inanmadı onun kim olduğunu araştırıyor der Damini rahatlar ama Puşkar bunları duyar ve Nani’ye söyler.

Gelecek bölümden tüyo: Radhod ise Tapasya’nın geçmişini araştırmamasını zaten kendisinin geçmişteki acılarını unutmak için çalıştığını söyler.

Kördüğüm 19 Şubat resimleri 3

Kördüğüm 19 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 19 Şubat Özeti 197. Bölüm Fragmanı Veer’in Planı (1 Yorum)

  1. Ayy Özür ya veer inanmış gibi yapmış ,bu puştgarda yani anası kılıklı kötülük bunların içine işlemiş allah ıslah etsin bunları .