Kördüğüm 191 Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı Radhod Tokat Atacak mı

Kördüğüm 191. Bölümü ile 13 şubat çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm ‘de dünkü bölümde İşça Radhod ile otelde yakalanmış ancak Veer İşça’nın orada bebek için olduğunu anlamış ve sorun çıkmadan Tapasya’nın planı boşa çıkmıştı; bakalım Kördüğüm 191. bölümde neler yaşanacak? İşte Kördüğüm 191. bölüm özeti

Kördüğüm 191. Bölüm Özeti

Veer ve İşça bahçede güzel anlar geçirirken Veer İşça’ya hayatının anlamı olduğunu söyler. İşça ve Veer mutludur; Veer İşça’dan hiç bir şeyi kendisinden saklamaması gerektiği konusunda söz alır.

Kördüğüm 191 Bölüm 2 1

Mai üzgündür;  Baba  neden özgün olduğunu sorar. Mai rüyasında oğlu Vansh’ı gördüğünü söyler. Veer gelirken Mai’ye anne diye seslenir; Mai Vansh’ın geldiğini hisseder ama gelen Veer’dir. Veer ve Mai hangi yemeğin pişeceği gibi basit bir konuda tartışır. Aslında Veer annesinin gönlünü almak istemektedir; ancak Mai oğlunun hayırsız çıktığını bir gelinin peşinden gittiğini ve annesini yok saydığını söyler. Kısaca Mai Veer’e hayırsız çıktın der. Baba ise Mai’nin torununu ve oğlunu kaybettiği için zor günler geçirdiğini annesini hoş görmesi gerektiğini anlatır.

İşça ise Mai’den özür diler ve Muktha ve Kanha’ya neden önem verdiğini açıklar ve bebeğinin ölümünün ona Allah’ın bir cezası olmuş olabileceğini söyler. Sonunda Veer ve İşça’nın çabaları sonuç verir ve Mai İşça’yı affeder. Kördüğüm 191 Bölüm 4 1

Tapasya ise Radhod’a bir kahve götürür ve olanlar için tekrar özür diler. Hatamı anladım der ama Radhod’un öfkesi dinmek bilmez ve kahveyi de içmez özrü de kabul etmez.

Radhod bir kez daha İşça’yı arar ve bebeği emzirmesini ister. İşça annesinin karı ile koca arasında sır olmaz sözünü hatırlar ve Radhod’a gelemeyeceğini bildirir. Radhod ise Veer ile aralarında bir sıkıntı olup olmadığını sorar. İşça aralarında sorun olmadığını kendisine söyler. Kördüğüm 191 Bölüm 3 1

Tapasya bebeği sütle beslemeye çalışır ancak Yuvraj sütü içmez ve ağlar. Radhod tüm bunların suçlusunun Tapasya olduğunu söyler; zira İşça bebeği doyurmaya gelmeyi kabul etmiştir; ancak bu imkanı Tapasya’nın hırsı yüzünden yok olmuştur ve bu çocuğun beslenmesinin tek şansı anne sütüdür.

Tapasya ise bebeği annesini bile tanımadığını annesi yerine  İşça’yı koymasından korktuğunu kendisinin kokusunu bile tanımadığı belirtir. RAdhod çok kızar bu sözlere be elini kaldırarak Tapasya’ya vuracak gibi yapar. Radhod tabi ki vurmaz ama Tapasya bu harekete çok kızar ve İşça yüzünden hem bana yalan söylüyorsun bir de  bana vuracak mısın? der.Kördüğüm 191 Bölüm 5 1

Radhod aşırı tepki göstediği için özür diler; Tapasya ise babasının evine gittiğini ancak onun için tekrar döndüğünü hatırlatır ve RAdhod’a sana son şans veriyorum der. RAdhod ise İşça’yı tekrar aradığını ama gelmediğini söyler. Tapasya İşça ile geçmişte yaşadıkları kötü anıları anlatmaya çalışır ancak RAdhod onlar geçmişte şimdi kimse senin kocanı elinden almaya çalışmıyor der ve dinlemez.

Tapasya eşyalarını toplar ve bir kez daha babasının evine gitmeye karar verir. Nani ise onu durdurmaya çalışır; Divya tüm suçlunun benim olduğumu düşünecek evsiz kalacağız der ama Tapasya kocasının kendisine İşça yüzünden vurmaya kalktığını anlatır. Tapasya baba evine geri döneceğini ve  yine İşça’nın kendi huzurunu bozduğunu anlatacağını söyler. Nani kendisinin RAdhod ile konuşacağını eğer eve dönerse anne ve babasını da mutsuz edeceğini ve kimsenin İşça konusunda ona hak vermediğini bundan sonra da vermeyeceğini söyler.

Damini Divya’nın hizmetini görmeye devam eder evde; Divya Damini’nin telefonda ev aradağını ama parasının yetmediğini duyar ve Damini’nin gitmemesi için onunla konuşmaya karar verir. Divya Damini’ye şuanda hem İşça hemde Tapasya mutlu; eskiden Tapasya mutlu olmadığı için İşça’nın mutlu olmamasını istedim hata yaptım; önce kendi kızımı düşündüm der ve değişeceğine söz verir. Divya yaptığım hataların farkındayım der. İkisi de ağlar.

Damini Radhod’un ofisine gider ve İşça ile düştükleri hatayı konuşurlar.

Kördüğüm 189. Bölüm Fragmanı

 

Kördüğüm 191 Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı Radhod Tokat Atacak mı (1 Yorum)

  1. Bu tapu varya az değil he nankörlük desen onda bencillik onda kıskançlık onda hasetçilik onda kötülüktede sınır tanımıyor zaten manyakmıdır nedir ya radothta onun nesini seviyosa. İçça ölmeden akıllanmıyacak bu ya ,bu maidede var bi numaralar bi bitmediler ya bunların kötülükleri.