Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı Radhod ve Tapasya Barışır

Kördüğüm 192. Bölümü ile 14 şubat çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm’ün dün yayınlanan 191. Bölümünde Radhod şikayet edenin Tapasya olduğunu öğrenmil ve aralarında büyük bir tartışma çıkmıştı.  Peki Kördüğüm 192. Bölüm’de Neler olacak? İşte detaylar

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti

Hem Damini hemde Nani Radhod ile Tapasya’yı affetmesi gerektiği konusunda konuşur. Radhod Tapasya’nın yanına gider ve iki tarafında hatalı olduğunu ve bir birlerini affetmeleri gerektiğini söyler. Sonunda Tapasya ve Radhod bir birlerinden habersiz iş yapmayacakları konusunda anlaşırlar ve barışırlar.Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 1

Radhod Veer’in inşaatına gelir ve İşça konusunda tekrar özür diler. Veer İşça ile aralarında bir sorun olmadığını anlatır. Radhod yanlış anlaşılma olmadığı için tekrar teşekkür eder. Veer ise İşça ile Tapasya’nın geçmişten gelen sıkıntıları sebebi ile bir araya gelmemelerinin en doğrusu olacağını söyler.

Nani ise Divya’ya gelir ve yaşananların hepsini anlatır. Divya ise yaşananlardan dolayı İşça’yı sorumlu tutar. Divya Veer ile konuşmak için ofisine gider ve Tapasya’nın mutluluğuna İşça’nın zarar vermesine engel olmasını söyler. Veer bir daha böyle bir durumun yaşanmayacağına olayın sadece bebeğin beslenmesi için olduğunu söyler. Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 2

Chanda boş kalmış ve eski eşyaların olduğu bir odayı temizlemektedir. Onu yardıma İşça’da gelir ve temizlik sırasında Vansh ve İşça’nın yan yana olduğu bir çerçeve düşer ve kırılır. İşça vansh’ın kendisine yaşattığı kötü günleri ve elini kestiğini hatırlar ve ürperir. Akşam olduğunda ise Veer ve İşça odalarındadır. İşça Veer’in eşyalarını düzenlerken Veer Mavi rengin Vansh’ın favori rengi olduğunu söyleyince İşça hemen elindekileri yere atar. İşça’da bir Vansh korkusu başlar.

Chanda Bundela evinde bulunan mücevher kasaının yanına gizlice gider. Tam Chanda mücevherleri çalacakken Dadaji ve Kasa onu görür. Chanda Mai’nin temizlemesi için ondan istediğini söyler ve Dadadji’yi inandırarak kurtulur.

Divya ise eve 20 yaşında yeni bir hizmetçi kız çağırır. Damini gelen bu yeni kızda farklı bir şeyler olduğunu ima eder; çünkü kız çok sinsi görünmektedir; Divya ise yeni neslin hep böyle olduğunu söyler ve geçiştirir.  Eve yeni gelen kız buzdolabının kapağını açık unutmuştur ve yemeğin başında da kulaklıktan kendinden geçerek müzik dinlemektdir. DAmini gelir onu uyarır ama yeni gelen kız Damini’ye sert çıkar Faturaları sen mi ödüyorsun der.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 3

Kördüğüm 193. Bölüm 15 Şubat Özeti  için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 192. Bölüm Fragmanı

 

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı Radhod ve Tapasya Barışır (2 Yorum)

  1. Bu divyaya da başlıcam he kafalarına saksı düşse içça dan biliyorlar ne halt yiyosa kendi uyuz kızı tapu yiyor halâ utanmadan iççayı suçluyorlar arsızlığı iyice ele almış bunlar .