31 ocak Diriliş Ertuğrul Neden Yok? 104. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 9 Ocak Neden Yok

Diriliş Ertuğrul dizisi de diğer özel kanallar gibi bir hafta yıl başı tatili vermeye karar verdi. Trt 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un oyuncuları ve set ekibi yıl başı haftası sete çıkmadı ve herkes bir hafta tatil yaptı. 2019 yıl başında özel kanallar 3 hafta tatil verirken Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları ise sadece 1 hafta dinlenecek.

Türkiye’de 2019 yılı reklam anlaşmaları ihale ile yapılıyor; kanallar firmalara reklamlarını ihale yoluyla satıyor. Ocak ayı ise ihalelerin yapıldığı ve reklam verenler ile reklam alanlar arasında anlaşma yapılan ay oldığu için reklam fiyatları düşüyor. Yüksek maliyetli dizileri düşük reklam fiyatlı zamanlarda yayınlamak istemeyen özel kanallar ise fiyatların oturacağı ocak ayı sonunu bekliyor.

Trt 1 ise dizilerine bu kadar reklam odaklı bakmıyor. Zaten halktan aldığı TRT payı ile kasasını dolduran Trt 1 keyfi şekilde bir hafta Diriliş Ertuğrul dizisini yayınlamayacak. Diriliş Ertuğrul dizisi 131. bölü 9 ocak 2019’da değil 16 ocak 2019 da yayında olacak.

Diriliş Ertuğrul 9 Ocak Neden Yok

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul  31 ocak çarşamba günü 104. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak Türkiye Radyo Televizyon Kurumumun 50. yıl kuruluşu etkinlikleri sebebi ile Diriliş Ertuğrul  dizisinin 104. bölümü yine 31 ocak akşamı ekranlara gelecek ancak 20:00’da başlayan Diriliş Ertuğrul  dizisinin 21:15’de Trt 1 ekranlarında olması bekleniyor.

Trt 1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul dizisinin 20:30 da yeni bölümü ile ekranlara geleceğini açıklamıştı; ancak kutlamada yaşanan aksaklıklar sebebi ile Diriliş Ertuğrul  dizisi 21:30 da Tr1 ekranlarında olacak.

31 ocak Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 104. bölüm Diriliş Ertuğrul tarihinde ilk defa tekrar bölümü olmadan ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul özetsiz yeni bölümü ile 31 ocak çarşamba 21:30 da Trt 1 ekranlarında.

Diriliş Ertuğrul 104. bölümüne Hayme Ana rahatsızlanacak ve oğullarını bir arada görmek isteyecek. Ertuğtul Bey kardeşi Dündar Beyi affetmek  zorunda kalacak ve sonuna Dündar Bey muhtemelen tekrar obaya dönecek ve abisine bir kez daha biat edecek

31 ocak Diriliş Ertuğrul Neden 104. Bölüm Fragmanı