Kanal 7 Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme 12 Haziran 2018

Kanal 7 Sil Baştan dizisini 18 haziran pazartesi günü 19:00’da izleyicisi karşısına çıkartacak. Kanal 7 Sil Baştan’ı her gün yayınlayacak. 

Güncelleme 6 Mart 2018

Kanal 7 ekranlarında mart ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Sil Baştan dizisinin dublaj konusunda yaşanan sıkıntı nedeniyle biraz geç başlayacak.

Sil Baştan Dizisi resimleri

Kanal 7 ekranlarında Kill Me Heal Me olarak bilinen Kore dizisi Sil baştan ismi ile ekranlara gelecek.  Kanal 7 Hint dizisi furyasından sonra şimdi de Kore dizisi furyası başlattı. Kanal 7 ilk önce Secred Love ismi ile Feda dizisini yayınlayacak sonrasında ise Sil Baştan dizisi ekranlara gelecek.

Kanal 7 yayın akışına bakıldığında akışın oldukça dolu olduğunu görebiliriz; zaten Kore dizilerinin bölüm sayıları çok az olduğu için Hint dizileri gibi günlük yayınlanma şansı yok. Kore dizileri haftalık olarak ekranlara gelecek. Feda dizisi 16 bölüm Sil Baştan dizisi ise 20 bölüm. Bu durumda mart ayının başında Feda dizisi başlar ise haftada bir bölümden 4 ay sürer. Bu durumda Sil Baştan dizisi 4 ay sonunda haziran ayında Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacaktır.1 49 1

Kanal 7 sadece Secret Love ve Kill Me Heal Me dizileri ile kalmayacak ve Kore dizilerinin devamını getirecektir; zira Kanal 7 Kore dizilerinin en iyisini Türkiye’ye getiriyor. Kore dizileri eğer Kanal 7 de iyi bir saatte yayınlanırsa en az Hint dizileri kadar izlenecektir hatta ilerleyen bölümlerde çok daha fazla izlenmeye  ulaşacaktır; ancak Kanal 7 23:15 de yayınladığı Yalancı Bahar dizisini kaldırır da onun yerine Kore dizileri ekranlara getirirse sıkıntı yaşayabilir zira 23:15 oldukça geç bir saattir.

kill me heal me kanal 7

Kanal 7 Sil Baştan Dizisinin başlama günü 18 haziran pazartesi olarak ayarladı. Sil Baştan dizisi 18 hazirandan 5 hafta sonra 20. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir. Bu durumda Sil Baştan dizisi 7 temmuz cumartesi akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir.

6 Haziran 2018 Güncellemesi

Nihayet Sil Baştan dizisinin yayın tarihi açıklandı. Dizinin ne zaman yayınlanacağını merakla bekleyen izleyicilere Kanal 7 müjdeli haberi verdi. Dizi Kanal 7 ekranlarında 18 Haziran pazartesinden itibaren yayınlanmaya başlayacak. Kanal 7 ilk olarak Sil Baştan dizisini vermeye başladı. Ardından Feda isimli diziyi vermesi bekleniyor. 

Kanal 7 Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Başlayacak? (37 Yorum)

 1. Hayatımda tek birisini seviyorum o da koreler hem de bunlar Ay inşallah çabuk başlar Lütfen artık başlatın lütfen

 2. Kore ye bayılıyorum bu dizi bence çok kısa hint dizileri kadar uzun olursa daha çok ilgi görür diye düşünüyorum?

 3. DUNYANIN ENGUZEL KOREDIZILERINDEN BIRIYDI BENDE BAYILDIM BEYENMEYENLER BAKISHACHILARINI DEYISHTIRSINLER.

 4. KORE dizilerinl hala keşfe etmeyenler; ÇOOOOOOOOOOK GÜÜÜÜZZZZEEEELLLL BİR DİZİ KAÇIRIYORSUNUZ! 😀

 5. Gerçekten bisi yapiyosun bari adam gibi yapin hergun saat kacta yayinlacak diye mi takip etcez film mi hint filimlerini alin onbire bu filmi gunduz kusaginda gorelim artik . Hintlerden soguttunuz bizi birazda kore gorelim

 6. Saati uygun ama dünya kupasını hesap etmediler şuan tüm programların durumu vahim. 🙁 Ve KORE Fanları Neredesiniz? Sırtmı çevirdiniz böyle FANDOM Olunmaz! :@ lütfen sesimizi duyurun bu güzel dizilerin böyle harap olmasını istemiyoruz … LÜTFEN…

 7. suspicious partner faith my secret romance boys over flowers the 1sr coffe prince secret garden
  you,r are beautiful the legen of blue sea ASIL SİL BAŞTAN MUHTEŞEM Dİ

 8. ayy çoookkk güzel eyer kanal 7 bunları okuycaksa sesler ılıman çok güzel çok dogru adım sonuna kadar iyi seçim saati de uygun asıl soru şu yeni diziler [ a gentleman,s dignity goblin cinderella and four knights father is stranger fated to love you l am not a robot radio romance healer love rain
  artık seçin bu dizileri de işte size en kaliteli diziler ] ewet sinemalarında sıra[ my little bride yani benim küçük gelinim l,ll teach you love adı dersimiz aşk

 9. Kore Dizileri Gerçekdende Gözeldi Aşklarıda Gözel Kederleride Gözel Möhteşem Kraliça Dizisine BAKMIŞDIM Çok Gözeldi Sonunu İyi Yapmadılar Ançak Genede Gözeldi Bir Hanım Kraliça Olması Dövletini İdare Etmesi Çok Gözeldi Hemide Bütün DÜŞMENLERİ Meğlub Etdi

 10. Evet… Düblajını nasıl buldunuz? Yani Chae Do-Hyun ‘ın sesini biraz garip geldi bize ama bizce alışırız diye düşünüyoruz umarım öylede olur.:)

 11. Aynen çooooook seviyoruz. Cidden bak, kısa ve özler hatta bazen öyle bir final oluyorki keşke yeni sezon çıksa deriz ama kısa olmaları yeni hikayelere yer veriyor her biri bir Film gibi. Tabi sizi’de anlıyorum klişe olacak ama; renkler ve zevkler tartışılmaz:) siz hiç izlemediyseniz tavsiye ediyoruz sizde seveceksiniz okuduğunuz için teşekkürler.

 12. Ama bu kadar da bekletmek artık sinirlerim bozuldu haxiran ayındayız ya bu ne bari kesin bir tarih verseler zaten dublaj konusu da sinieçrlerimi bozuyor Lutfen artık yayınlayın gına geldi

 13. Hira benimle aynı fikirde olman çok iyi ortak;) o zaman ilk bölümü birlikte izleriz. Ve inşallah bu diziler tutar ve School 2015, 2017, Let’s Fight Ghost, Healer ve yeni fantastik dizileri yayınlarlar:D TEŞEKKÜRLER KANAL 7:)(Kore dizileri çooooook güzel ve izlediğim bazı Japon dizileri):D:)

  • Sizin bu tutumunuzu cok sevdim siz nasıl kore dizileri seviyorsanız bizde daha doğrusu bende öyle HİNT diziletini seviyorum ☺☺☺☺❤❤❤

 14. Saat 19 da yayınlaması baya avantajlı çünkü; bu saatte diğer kanallarda Haber yayinlaniyor ve saat 8’den 9’a kadar dizi özetleri olur ve Sil Baştan’a 2 saatlik bir zaman boşalır hem insanlar kendi yaz dizilerini izler hemde kore dizilerini’de izleme fırsatı bulur ve bu GÜZEL DİZİLERİ FARK EDERLER:)

 15. Hayırlı Ramazanlar:) Ne zaman başlayacak acaba? Umarım reytingleri çoook iyi olur:):D:) çünkü; Kore dizilerini ÇOOOOOOK SEEEVVVİİİYYYOOORRRUUUZZ:D:):) Teşekkürler Kanal 7:) yeni dizi Rich Man Poor Woman çok güzel keşke bu dizi bitince satın alsalar:) sonunu çok merak ediyoruz.

 16. Evet ben kore dizilerin cobujak baslamasini ostiyorum cunki ben kore dizilerini cok seviyorum

 17. Artık başlasın! LÜTFEN. Acaba bayramdan sonramı yayınlanacak sorularımıza Kanal 7 cevap verirse çok güzel olur. Çünkü; KORE Dizilerini ÇOOOOOOK SEVIYORUZ.:):):)

 18. Evet kısa ama özler özellikle The Heris, Heartstring, Sassy Go Go, Legent Of The Blue Sea, Pinocchyo, Love Rain gibi güzel diziler yayınlanırsa herkesin büyük beğenisini toplar ve korenin bu dönemde yayınlanan ve yayınlanacaklarını da alırlarsa çok güzel olur çünkü bunlar çok düzel diziler:) Inşallah reytingleri çok iyi olur çünkü bunu hakediyorlar.:)Teşekkürler Kanal 7:)