Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm Özeti 7 Ocak Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm Özeti

Sen Anlat Karadeniz’in 3. bölümünde kapıya gelen Vedat ve adamları değildir.  Tahir’in yanına gelen Murat ve Fatih’tir. Murat ve Fatih Tahir’i bulmuştur; ancak Mustafa Kaleli Vedat Sayar’ın eline düşmüştür. Vedat kendilerine silah çeken Mustafa’dan Tahir ve Nefes’in yerini öğrenmek ister ancak Mustafa’da gerçekte Tahir’in yerini bilmemektedir; Bu nedenle de Vedat’a Tahir’in yerini bilmediğini söyler ancak Vedat inanmaz.

Vedat muhtemelen Tahir’e bir mesaj gönderir ve Mustafa Kaleli’nin elinde olduğunu eğer Tahir gelmezse onu öldüreceğini söyler. Tahir mesajı alır almaz abisini Vedat’ın elinden kurtarmak için gider; ancak Taihr giderken Nefes’i götürmez. Nefes Saniye’nin yanındadır.  Sen Anlat Karadeniz 7 ocak

Saniye Nefes’e tüm çocuklarını bir birine düşürdüğünü onun yüzünden huzurlarının kaçtığı söyler. Nefes zaten Kaleli evinde istenmediğini bilmektedir ancak Saniye annenin kendisine bu kadar öfkeli olduğunu da düşünmemektedir.

Tahir Vedat Sayar’ın karşısına çıkar ve yaralı abisini bırakmasını kendisini almasını söyler. Vedat Tahir’i,n kafasına silah dayar. Tahir delidir. Vedat’tan korkmamaktadır; ancak Mustafa Kaleli kardeşinin gözü önünde bir manyak tarafından öldürülmesine dayanamayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Özeti

Mustafa İstanbul’lu firma ile yaptığı sözleşmenin askıya alınması ile maddi olarak sıkıntıya düşer. Kaleli Kum belediye ödeyecek vergi borcunu ödeyemeyecek durumdadır. Mustafa bu anlaşmanın Vedat’ın Nefes’i alsa bile sözleşmenin iptal olacağını bildiği için ortak aramaya çalışır; ancak bulduğu ortağın ise tek şartı vardır; kardeşinin Tahir ile evlenmesi. Mustafa hemen annesine Mercan’ı istemesi için gönderir Saniye oğlu  Tahir’e Mercan’ı ister.

Nefes ve Tahir Osman Hoca’nın yardımı ile Vedat’tan kurtulmuştur ancak Vedat Osman Hoca’yı döve döve hastahanelik etmiştir. Asiye’nin de babası olan Osman Hoca’ya Vedat’ın yaptığı zulüm Asiye’nin de zoruna gider .

Asiye’nin de yönlendirmesi ile Mustafa her kadar Nefes’in Vedat’a verilmesi istese de Vedat Sayar  artık sadece Tahir  ile değil aynı zamanda Mustafa’yla da düşmandır. Ne olursa olsun Vedat Sayar bu yaptıklarının bedelini ödeyecektir.Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm

Mustafa Osman Hoca’dan Tahir ve Nefes’in yaylada olduğunu öğrenir. Mustafa Tahir’i bulmaya giderken Vedat’ın adamları da Mustafa’nın Tahir’e gittiğini bildiği için onun peşindedir.

Mustafa Dağ evine vardığında Vedat’ın adamları Mustafa’yı dağ evinde vurur.

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm Özeti 7 Ocak Fragmanı (25 Yorum)

 1. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 2. HEPİNİZE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDİYORUM ❤❤
  RESUL BEY hayirli günler..
  ?????
  Zaram,Asim,Serpilim sizlere selamlarımı,sevgili ve özlemlerimi bildiriyorum???nasılsınız ben iyiyim şükür..
  ?????
  Sen Anlat Karadenizin gerçekten kurgusu ve oyunculukları harika. Fakat Osman sınavın hikayeleri hep abartılı oluyor. Şiddetin içeriği çok fazla bir mide bulantısı yaratıyor. Umarım söylenilenin aksine topluma faydalı mesajlar verir. Başroldeki kız itici ama performansı iyi..??
  ESENKALIN ??

   • İyi akşamlar resul bey sen anlat Karadeniz dizisini RTÜK e şikayet edenler olmuş duyduğuma göre şiddet çok varmış diye sanırsın başka diziler de yokda bu batmış gözlerine. Başka diziler çok matah sanki .inşallah kaldırmazlar diziyi sadece uyarsınlar canım onlarda şiddetin içeriğini azaltırlar umarım.

 3. Sen anlat Karadeniz yaktı yıktı yıktı beni , Nefes ‘in yürek burkan hikayesi ni dinleyen Tahir onun acısına ortak olan ve acısını hisseden gözyaşlarına boğulan bi adam helâl olsun sana Tahir Kaleli efsaneydiler ve yangazlarada helâl olsun nasul oyun ettuler öyle . Tahir nefes ‘in çocuğu Yiğit ‘in kalbinde nasıl da güzel bi yer etti. Ömrümüz vefa ederse Haftayaki bölümü bekliycem. Sen anlat karadeniz ben anlatınca deli diyorlarr .

  • Herkese iyi gecelerr arkadaşlar geceniz hayr olsun. Gecenin yarısı geçti gitti kaldık gecenin yarasına.

  • Nisa reytinglerde Diriliş’i bile geçmiş. Harika bir dizi gerçekten. Tahir’e bende bayıldım. Kalelilerin Gelini de beni mest etti.; Git Vedatı vur dedi

   • Evet 1.ci olmuş 1.ci olmayıda hakediyor bence. Evet Asiye gelin çok iyi ya . Sen anlat karadeniz /ben anlatınca deli diyorlar. ) Tahir Kaleli adam gibi adam. Nefesle Tahir in konuşması atışmasıda çok iyi ve Osman hocada iyi Tahir i ben seni bilmezmiyim falan derken ki konuşması çok iyi. Ekip çok iyi. Konusu da helâl olsun, bin teşekkür.