Sil Baştan 4. bölüm Özeti ve Fragmanı Do Hyun&Se Gi Karşılaşıyor

Sil Baştan dizisinde Oh Ri Jin Se Gi olarak tanıdığı kişinin aslında birden fazla kişiliğe sahip bir hasta olduğunu dünyaca ünlü doktordan öğrenmiştir. Aynı şekilde Do Hyun da megaloman zannettiği kişinin aslında bir psikiyatrist olduğunu öğrenmiştir. İkili karşılaştığında değişik duygular içine giriyorlar. Oh Ri Jin Do Hyun’un bu hastalığı tek başına yenmeye çalıştığını öğrenince üzülüyor.

Hastane kapısında konuşurlarken hastane içindeki çalışanlar Oh Ri Jin’i daha önce terkeden kişinin yeniden hastaneye geldiğini söyleyerek kapıya üşüşüyorlar. Oh Ri Jin düzeltmen gereken bazı şeyler var diyerek onu içeri sokuyor. Kendisi hakkında olumsuz şeyler düşünen kişilerle Do Hyun’u tanıştıran Oh Ri Jin beklenmedik tepkilerle karşılaşınca çok seviniyor. İkili bir yere oturduklarında Do Hyun Se Gi ile karşılaştığından senden neler istedi diye soruyor. Ri Jin benimle oynamak istedi diye cevap veriyor. 

Do Hyun başka neler söyledi diye soruyor. Ri Jin bana aşık olduğunu söyledi demediği için her şey eksik kalıyor. Bu sırada ilginç bir olay yaşanıyor. Do Hyun bir yere sabit bir şekilde bakıyor. Se Gi nin kişiliğini ele geçirmeye çalıştığını farkediyor. Başını tutuyor. Ardından Ri Jin’e bir daha benimle görüşme diye uyarıda bulunuyor. Ri Jin bunu kabul etmeyince Do Hyun’un başına bir ağrı giriyor. Kötü durumda olan DoHyun’a sakinleştirici getirmek için içeri giren Ri Jin dışarı çıktığında Do Hyun’un gittiğini görüyor. Onu telefonla aradığından Do arabasıyla bir yere gidiyordur. Do bundan sonra bana telefonda etme diyerek telefonu kapatıyor.

Oh Ri Jin ile yeni bilgiler de öğreniyoruz. Oh Ri Jin’in anne ve babası bir arkadaşlarıyla sohbet ederken arkadaşları Oh Ri Jin’in kimseye benzemediğini söylüyor. Ayrıca Oh Ri On ile de bir benzerliğinin olmadığını söyleyince anne çıldırıyor. Bana göre Oh Ri Jin onların kızı değil. Bunu sadece annesi ve Oh Ri On biliyor. Oh Ri Jin bir rüya görüyor. Rüyasında trombolinde küçük bir çocuk ile zıplarken bir anda Se Gi geliyor ve bundan sonra benimle oyna diyor. Oh Ri Jin terler içinde kalkıyor. Uyandığından başında kardeşi Oh Ri on vardır. Ona ne gördüğünü soruyor. Ri Jin gördüklerini anlatıyor. Kardeşi ondan uzaklaştığında Oh Ri Jin’in Oppa nın emaneti olduğunu söylüyor. 

Oh Ri Jin başına gelenleri doktor Seok ile paylaşıyor. Ri Jin Do Hyun’un  Se gi adını duyunca bir anda değiştiğini ve onu görmüş gibi olduğunu söylüyor. Doktor bununla ilk kez karşılaştığını, bu durumun ortaya çıkmasında bir şeyin etken olduğunu söylüyor. Bence bu etken Ri Jin’in kendisi. Ri Jin’in geçmişi Do Hyun  ile kesişiyor herhalde. Sekreter Ahn Ri Jin’i telefonla arıyor ve Do Hyun’un henüz gelmediğini söylüyor. Do Hyun ise gözlerini oyuncaklarla dolu bir yerde açıyor. Küçüklüğünde onu tehdit eden bir gölgeyi hatırlıyor. Geldiği yer ise büyükannesinin evidir. 

Do Hyun’un annesi, eltisi ve büyükannesi birlikte yemek yerken büyükanne sinirleniyor ve Do Hyun ile annesinin evden gitmesini istiyor. Annesi dünyanın bilmediği bir sırrı paylaşmakla tehdit ediyor büyükanneyi. Büyükanne bir şey söyleyemezken annesi dışarı çıkıyor. Dışarda onu bekleyen ve konuşmaları dinleyen Do Hyun dünyanın bilmediği sırrın ne olduğunu soruyor. Annesi şirketin müdürü olman için böyle şantajlar yapması gerektiğini söyleyerek Do Hyun’u kandırmaya çalışıyor. Do Hyun arabasına binip uzaklaşırken Oh Ri Jin’in sesli mesajını dinliyor. Oh Ri Jin ona bilincini kaybetme diye tavsiyede bulunuyor.

Do Hyun bir otel odasında duşunu aldıktan sonra aynaya bakıyor. Aynada Se Gi yi görüyor. Onunla konuşuyor. Onun hayal olduğunu halüsinasyon gördüğünü söylüyor ancak her şey gerçek. Se Gi Do Hyun’u ele geçirmeye çalışıyor. Oh Ri Jin Do Hyun’u düşünürken kendisine ondan mesaj geliyor. Mesajda hastane kapısında olduğunu ve görüşmek istediğini söylüyor. Oh Ri Jin sevinerek aşağıya inerken karşısına Se Gi çıkıyor. Se Gi onu arabasına bindiriyor. Ancak çok süratli ve bagajlardan kurtulmak gerekir diyor. Oh Ri Jin çığlık atıyor.

Sil Baştan 4. bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

 

 

Sil Baştan 4. bölüm Özeti ve Fragmanı Do Hyun&Se Gi Karşılaşıyor (1 Yorum)