Beni Bırakma Nasıl Bitecek? Beni Bırakma Sezon Finalinde Neler Olacak?

Beni Bırakma Sezon Finali Yapıyor 24 Nisan 2020 440. Bölüm

Focus Filmin sevilen dizisi Beni Bırakma 3. sezon onayını aldı. Atv yetkilileri Beni Bırakma’nın aldığı reytinglerden çok memnun kalınca 2020 2021 yeni sezonunda da Beni Bırakma’nın devam etmesini talep etti. Beni Bırakma dizisi 3. sezonu ile eylül 2020 de yine Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Beni Bırakma’nın 2. sezon finalinde ise bir çok oyuncu dizinin kadrosundan senaryosu bittiği için ayrılmak zorunda kalırken yine bir çok oyuncu Beni Bırakma dizisinin kadrosuna 3. sezonda dahil olacak. Beni Bırakma dizisi 24 Nisan 2020 de 440. bölümü ile sezon finali yapacak.

Beni Bırakma dizisinin 2. sezon finalde neler olacak ölenler kalanlar ayrılanlar olacak

Beni Bırakma 2019 Mayıs Ayında Sezon Finali Yapacak

Aldığımız bilgilere göre bu sezon Beni Bırakma erken sezon finali yapacak. Bilindiği üzere geçen sezon 8 haziran cuma günü 110. bölümü ile sezonu noktalayan Beni Bırakma dizisi bu sezon ise bir hafta önce sezona ara verecek ve Beni Bırakma  dizisi sezon finalini 31 mayıs günü 15:00’da yapacak.beni bırakma 2. sezon finali 2019 mayıs

Beni Bırakma 1. Sezon Finalinde Neler Olacak 8 Haziran 2019 Cuma

Beni Bırakma Nasıl Bitecek?

Beni Bırakma dizisinin sezon finalinde Bora ve Zeynep evlenecek. Bora sonunda Emre’nin gözü önünde Zeynep’i göz yaşlı şekilde nikahına alacak. Emre Zeynep’in Bora ile evlendiğine inanamayacak ve büyük hayal kırıklığı yaşayacak.

Aslan ise önce Sıla ve Tarık’ın arasına girecek sonrada Sıla’yı seni okumaya gönderiyorum diye kandırarak Sıla’yı yeni bir kimlik ile buralara bir daha asla dönememesi için tıra bindirecek ve yurt dışına gönderecek. Sıla çaresizce bir kamyonun dorsesinde kaçak yollarla yurt dışına çıkacak. Beni Bırakma 111. Bölüm

Beni Bırakma 110. bölümü ile 8 haziran cuma günü 15:40 da sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Beni Bırakma izleyicileri ne yazık ki mutlu bir son isterken çok kötü bir sezon finali ile karşılaşacak. İzleyicilerin içinin soğuması için belirtiyorum bu bir sezon finali yani bu kötülükleri yapan Aslan Meltem ve Esin ve Bora’nın yaptıkları  bu kötülükler yanlarına kalmayacak Beni Bırakma’nın ikinci sezonunda hepsi cezasını bulacak ve her şey düzelecek yeter ki ölüm olmasın ölümden başka her şeye çare var.

Beni Bırakma yeni sezon 111. bölüm ne zaman başlayacak? Detaylar için tıkla Beni Bırakma

Beni Bırakma’da Emre’nin tek çıkar yolu Bora’nın kendi kurduğu hain tuzağı kendisinin bozması. Bora her şeyi ayarladı. Emre’yi çıkarmayı bile. Zeynep Bora ile hiç evlenmek istemez. Zeynep Bora’yı arkadaş olarak görmekte deliler gibi Emre’yi sevmektedir ancak Emre için Bora’nın nikahlı karısı olmayı kabul etmek zorunda kalacak.

Zeynep Bora’nın asla yatağına girmeyecek ama Bora’nın Emre’yi kurtarması için onunla evlenmek ve Emre’ye olan aşkını artık kalbine gömmek zorunda kalacak. Bora Emre’yi mecbur çıkarak. Peki Emre çıkınca Bora’nın bu hain planına nasıl karşılık verecek.

Tarık bir yandan tutuklanan kardeşi ile ilgilenirken bir yandan da Emre’yi bu tuzağa çekenlerin peşine düşer. Tarık’ın tek derdi Emre de değildir. Bir yandan babası hasta bir yandan da şirkete çakal çökmüştür. Aslan şirketten Sayar’ları çıkarmak ister. Tarık tüm bu olanlardan sonra bir de Sıla ile uğraşır.

Aslan bir atışla üç kuş vurmuştur. Hem şirketi ele almış hem Sayar’ları eski fakir günlerine geri döndermiş hemde kızının aylardır uğraşıp da yapamadığı Tarık ve Sıla’yı ayırmıştır. Meltem babasına çekmiş; Aslan Meltem’i de arattı bize. Meltem bu kadar zeki plan yapamıyordu. Sıla  ve Tarık’ın arası çok bozuktur.

Sıla Tarık’la böyle kötü ayrılmak istemez; çünkü her şeyi onun için onun mutluluğu ve hayatı için yapmıştır. Tarık Sıla’nın nasıl olur da Aslan’a o evrakları evden çalıp da verdiğini anlayamaz. Tarık Sıla’nın bunun neden yaptığını araştırırken bir anda Sıla ortadan kaybolur. beni bırakma 2. sezon

Beni Bırakma Nasıl Bitecek? Beni Bırakma Sezon Finalinde Neler Olacak? (10 Yorum)

  1. bu saçma dizileri yarıyı fınalı degıl bıtırmek lazım oynuyanada çekenlerede ayıp

  2. Beni bırakma dizisini çok seviyorum çok güzel bir dizi olmus bence diger bolümlerini de sabirsizlikla bekliyorum ?????

  3. Ya artık yeter ama böyle saçma sapan dram dizileri yapmayın hayatımda bu kadar saçma bişey görmedim. Artık dram dizisi kusucam vallah.bunları görünce televizyonu dışarı atasım geliyo. 50 yaş üstü teyzeler izliyo eminim kendi oyuncuları bile izlemiyodur!