Kördüğüm 195. Bölüm Özeti 17 Şubat Fragmanı Vanş İşça’ya Dokunur

Kördüğüm 195. Bölümü şle 17 şubat cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında  izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 195. Bölümde….

Kördüğüm 195. Bölüm Özeti

İşça odasının önüne bir hizmetli konmasını talep eder zira Veer yoktur evde ise bir yabancı vardır. İşça mutfakta iken Vanş arkasından gelir ve koluna dokunur. İşça çok korkar; Vanş ise su şişesi için geldiğini söyler. İşça hemen Veer’i arar. Veer 4 5 gün içinde geleceğini ve onu çok sevdiğini sabretmesini söyler. İşça çabuk gelmesini ister.Kördüğüm 195. Bölüm resimleri 1

Divya ise Jogi’ye çok kızgındır zira Jogi Tapasya’yla değil İşça ile ilgilenmektedir. Divya asla İşça hakkında bir şey duymak istemediğini Jogi’ye söyler.

Tapasya elbise asarken kırmızı elbisesi aşağı düşer. İşça aşağı iner ve elbisesinin Vanş’ın üzerinde olduğunu fark eder. Vanş İşça’ya senin ıslak saçını sevdiğimi biliyorsun der. İşça elbisesini almak isterken, Vanş ise onun yüzüne dokunur. İşça Vanş’a sağlam bir tokat patlatır.

Divya’nın eve yeni aldığı hizmetli gece kapıyı açar ve içeri hırsız erkek arkadaşı girer. Bu sırada Divya sese uyanır aşağı indiğine birilerinin eşyalarını çaldığını fark eder. Divya’nın kendilerini fark ettiğini sanan hizmetli ve hırsız hemen onun boynuna atlar. Bu sırada sese Damini uyanur ve olanları görür.Kördüğüm 195. Bölüm resimleri 2

Damini Divya’ya yardım eder ama Damini yaralanmıştır adam bıçağı Damini’nin kolunu yaralar. Bu sırada Jogi uyanır. Jogi polisi aramıştır. O sırada poliste gelir ve hırsızı ve sevgilisini alır götürür. Bir sonraki gün Divya ise Damini’nin üzerini giyinmesine yardım eder ve evden gitmemesi için söz vermesini ister; çünkü bir can borcu vardır.

Tapasya Nani ve Yuvraj Divya’nın evine gelir. Tapasya Damini’ye teşekkür eder annesini kurtardığı için. Yaşanan olaylar bir birimizi sevmemize engel oldu der; Tapasya Damini’ye

İşça ise Jogi’yi arar ve Vanş konusunu annesine söylememesini ister. Jogi ise bu durumu annesinin bilmesi gerektiğini söyler.Kördüğüm 195. Bölüm resimleri 3

Tapasya ise annesinden çıkar ve İşça’nın evine gider. İşça Tapasya’yı kucağında Yuvraj ile görünce şok olur. Tapasya yaşananlar için özür diler. İşça’da senin hatan değildi deyip o da özür diler. Tapasya bebeği İşça’ya verir ve onu ne kadar sevdiğinin farkındayım der. Ayrıca Damini’nin annesinin hayatını kurtardığını ve arkadaş olduklarını söyler. Bu sırada içeri Vanş gelir ve Tapasya Vanş’ı görüce şok olur. İşça’ya bu kim diye sorar. Vanş ise geldiğimden beri seni bekliyordum der. İşça bir kez daha şok geçirir.

Vanş kendisinin ve İşça’nın hayatını berbat ettiğini söyler. Vanş kendisini Tapasya yüzünden vurduğunu söyler. Tapasya bu adamın Vanş olmadığını söyler. Vanş ise hiç bir zaman sen İşça ile bizim mutlu olmamamızı istemedin der.  Tapasya artık ben evliyim ve bir çocuğum var der. Vanş ise polis çağıracağını ve polise her şeyi anlatacağını söyler. İşça Vanş’ın elinen telefonu almaya çalışırken vazo kırılır ve İşça’nın eli kesilir. bu sırada Mai gelir. Mai Tapasya’dan gitmesini ister. Tapasya giderken İşça’ya kendine dikkat et der. Kördüğüm 195. Bölüm resimleri 4

Jogi Damini ve Divya’ya Vanş’ın geri geldiğini anlatır. Hem Damini hem Divya şok olur. Eğer Vanş geldiyse İşça’yı ister der Divya. Damini hemen İşça’ya gitmek istediğini söyler. İşça’nın telefonu Vanş’ın elindedir Veer onu arar ama Vanş telefona bakmaz. Veer evi arar Chanda telefonu açar ve İşça’nın evde olmadığını söyler. Mai ise ona Vanş’ın geldiğini söylememesini ister; çünkü Veer görmeden inanmayacak ve korkacaktır.

Tapasya evine gider ve korkmuştur. Radhod ne olduğunu sorunca o Vanş’ın geri geldiğini söyler Radhod ise Vanş’ı tanımamaktadır.

Dadaji ve Baba İşça’ya koluna ne olduğunu sorar. İşça anlatmak istemez; Dadaji ise Vanş’ı göndereceğini ama buna Mai’nin engel olduğunu söyler ama her türlü Vanş bu evden gidecektir.

Puşkar Nani’yi arar ve Vanş ile ilgili bilgi verir. Nani şok olur. Nani mutludur zira Vanş’ın gelmesi ile İşça’nın hayatı zehir olacaktır.

İşça’nı kolu sarılırken İşça’nın cano yanar. Vanş’te elinde ki bardağı sıkarak parçalar. İşöa neden böyle yaptın diye sorunca her kesin içinde senin canın yanmasına katlanamam der. İşça her kadar  Vanş gibi davranınca ne kadar Vanş gibi davranmaya  çalışsan da hiç rol yapamadığını söyler. Kördüğüm 195. Bölüm resimleri 5

Veer yine sabit hattan evi arar; Vanş koşar ve telefonu açmak ister ama baba engel olur. Vanş Baba’ya ver kardeşimle ben konuşayım der. Baba vermez Veer ise o yabancı erkek sesi kimin der. Baba evde yabancılar olduğunu söyler. Baba erken gelmesini ister. Veer 3 4 gün içinde geleceğim der.

 

Kördüğüm 195. Bölüm Özeti 17 Şubat Fragmanı Vanş İşça’ya Dokunur (2 Yorum)

  1. Bune saçmalık ölen adam geri geliyo beyninden vuruluyor Ateşle yakıliyo ve sonra geri geliyo çok Saçma