Kördüğüm 20 Ocak Özeti 167. Bölüm Veer Ichha’yı Arar

Kördüğüm 20 Ocak cumartesi günü 167. bölümü ile 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 20 Ocak özetini okumadan önce dizimizin hikayesini daha iyi anlamak için Kördüğüm 19 Ocak özetini okuyabilirsiniz. Kördüğüm Özeti 19 ocak özeti için tıklayınız

Kördüğüm 167. Bölüm Özeti Bölüm 1

Bölüm Tapu’nun Radhod’u karşısına alması ve konuşmaya başlaması ile başlar. Radhod bir beğinin olmasını ne kadar beklediğinden bu bebeğin kendisi için ne kadar değerli olduğundan bahseder. Tapu ise o gece otelde aklının başında olmadığını; kendisinin sadece Veer’e aşık olduğunu ve bu hayatını bozmamasını istediğini söyler. Özellikle Iccha yokken Veer benim olabilir der. Ayrıca Radhod’a ne yaparsa yapsın bebeğini kendisinden alamayacağını söyler. Tapu sadece Radhod’a yalvarır ancak Radhod sessizdir.

Veer ise Iccha’nın Satya-Saanchi meselesinde haklı çıktığını belki de Tapu ve bebek meselesinde de haklı çıkacağını düşünür ve Iccha’yı aramadığı için çok üzülür. Veer Ichha’yı aramak ister ama en doğru olanın onu görmeye gitmek olduğunu düşünür. Veer kararlıır sevdiği kadını geri getirecektir.

Veer düşüncelerini Ummed ile paylaşıyor ve Ummed Veer’e hak veriyor ve Iccha’nın ne kadar değerli olduğunu kabul ediyor ama bir gece beklemesini  ve Gunwanti’yi ikna etmesini söylüyor .Iccha ise köyde küçükken yaptıdırğı dövmeye bakıyor ve bu dövmenin hayatını değiştireceği düşündüğü zamanlarda ne kadar aptal olduğunu fark ediyor. Zira kader kendisinin elinde değildir.

Anjum Maasi Iccha’nın köyde bulunan akrabasıdır. Anjum Maasi Iccha’ya kaderin tanrının elinde bir olduğunu ve Tanrı’nın çok acımasız olmadığını söyler. Iccha’nın kocasının kendisini almaya geleceğini ve gerçeklerin ortaya çıkacağını söyler.

Kördüğüm 20 Ocak Özeti

Damini ve Iccha konuşurken Damini Iccha’nın acısını hissediyor ve buradan yakında gideceklerini anlıyor.

Ichha Damini’ye Jogi’nin evinde olanlarla ilgili sorular sorar ama Damini bahsetmez. Nani, Divya’yı ziyaret ederek ona Ichha’nın gittiğini, şimdi Tappu’nun ve çocuğunun Veer ile mutlu bir hayata başlayacaklarından bahseder.

Tapu’nun bebeği doktora kontrole gider ve doktor çocuğun kan grubu ile anne ve babanın kan gruplarının tutmadığını söyler. Bunu duyan Veer bir şok daha yaşar.

Kördüğüm 20 Ocak Özeti 2

Bu sırada Jogi Damini’nin Basti’de olduğunu bilmektedir ve Basti’ye gelir. Damini Jogi’nin geldiğini görünce Iccha’ya hemen buradan gitmesini söyler. Zira Iccha’nın yanında elini tutarsa…. 🙂 Hayır demeyecektir.

Jogi kapıya kadar gelir  Anjum maasi Jogi’ye Damini ve Ichha’nın burada olmadığına yalanını söyler. Jogi Damini’nin içerde olduğunun farkıdadır ve kapıdan Divya’nın yaptığı her şey için ondan özür diler.

Damini ve Ichha onu duyar ve duygulanırlar ama ama yine de dışarı çıkmazlar. Ichha ve Damini, bu şehri de terk etmeye karar verir. Bu sırada Veer’de Jogi’nin evine gelir ve Damini ve Iccha’yı bulamaz. Vakit kaybetmeden Veer’de Basti’ye gelir.

Kördüğüm 167. bölüm

Anjum Maasi’nin yardımı ile Iccha ve Damini  rezil olmadan köyü terk eder bu sırada Veer köye ulaşır. Anjum maasi Veer’e Iccha’nın evinde olmayı hak eden bir kadın olduğunu söyler. Bu sırada Iccha ve Damini giderken bir oğlan çocuğu ile karşılaşır. Bu çocuk Iccha’yı tanır.

Kördüğüm 20 Ocak Özeti çok uzun olduğu için ikiye ayırdık; Kördüğüm 20 Ocak Özeti 2. bölüm için tıklayınız