Kördüğüm Ichha Eve Geri Dönecek mi? Veer Ichha’yı Bulabilecek mi?

Kördüğüm dizisinin özetlerini en detaylı şekilde sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Uttaran dizisinde bir çok kez Veer ve Ichha arasında tatsızlıklar yanlış anlaşılmalar yaşanmış ve Veer ve Ichha’nın arası açılmıştır; ancak Kördüğüm dizisi 167. bölümde çok önemli bir kırılma yaşanmıştır ve Divya’nın baskısından ve zulmünden kaçan aynı zamanda da Jogi’ye aşık olmaktan korkan Damini ile Veer ile aralarında artık bir güven ilişkisi kalmadığını gören Ichha birlikte yaşadıkları şehri terk ediyorlar.

Iccha ve Damini’nin birlikte olması bir birlerine güç verse de aslında ikisi de sevdikleri adamları arkalarında bırakıyorlar; Iccha her ne kadar Tapu’nun bebeğinin  Veer’den olmadığını bilse de yine de Veer’e olan aşkını kalbine gömüyor ve her şeyi unutacağı ve yeniden başlayacağı başka bir şehre doğru yol alıyor.

Önce Jogi durumu fark ediyor ve Damini’nin köyüne gidiyor; ancak Damini onunla karşılaşırsa elini bırakamayacağını düşününce karşısına bile çıkmadan artık kimsenin izini bulamayacağı bir şehre doğru yol alıyor. Sonrasında Veer’de hatasını anlıyor ve Iccha’nın köyüne geliyor ama iş işten geçiyor; zira Damini ve Iccha artık bilinmezlere yelken açıyor.

Veer Ichhayı Bulabilecek mi 2

Iccha’nın kalbi her an Veer diye atıyor ama artık yaşadıklarını kaldıracak gücü kendinde hissetmiyor zira olaylar dönüyor dolaşıyor hep aynı yere geliyor ve hep üzülen Iccha oluyor; haksız çıkan o oluyor. Özellikle kocasının kendisini hiç güvenmemesi ve her türlü şeytanlığı yapabilecek Tapu’ya kendisinden daha çok güvenmesi Iccha’nın her şeyi geride bırakmasının en önemli sebebi.

Iccha aslında bir noktada da Veer’in bebeğini; yada Veer’e kendisini bir bebek veremeyecek olmasına katlanamıyor; zira biliyor ki Veer kısırdır; Veer’in son testte normal çıkmasına Ichha inanmıyor. Veer’in de dediği Ichha aslında itiraf edemese de bu bebeği kıskanıyor ve o bebeğin mutlu bir geleceği olsun diye kendisini ve aşkını hiçe sayıyor. Veer Ichhayı Bulabilecek mi 1

Gelelim şimdi Ichha’nın geri dönüp dönmeyeceğine; evet Ichha ve Damini dönecek nasıl mı? Lütfen Kördüğüm dizisinde bir sonra ki bölüm özetini dikkatli okuyunuz; biz o özeti yazarken sizden düşüncelerinizi yorum yazarak bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Kördüğüm dizisi  Kördüğüm 20 Ocak Özetini okuyunuz. Kördüğüm 20 Ocak Özeti 167. Bölüm detayları için tıklayınız