Kördüğüm 201. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Muktha Kayıp

Kördüğüm 201. Bölümü ile 23 şubat cuma günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 201. Bölüm’de Vanş’ın gerçekte Rock olduğunu öğreneceğiz

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti

Nani artık Sid’e bir önlem alınması gerektiğini düşünmektedir. Nani Sid’in yanına giderek RAdhod’un Tapasya’yı tüm hatalarına rağmen çok sevdiğini onların mutlu olduklarını eğer geçmişi açmaya çalışırsa kendisinin zararlı çıkacağını söyler. Nani hiç korkmadan Sid’i canı ile de tehdit eder. Sid ise Nani’ye bakıp “sen büyük ve tehlikeli bir kadınsın” der.

Kördüğüm 201. Bölüm resimleri 1

Veer odada İşça ile konuşur ve sahte Vanş meselesinin arkasında Tapasya’nın olduğuna emin olduğunu söyler; ancak İşça bu sefer emin olmaması gerektiğini bu işin arkasında Tapasya’nın olmadığını hissettiğini söyler.

Bundela evinde uzun zaman sonra mutlu bir güne uyanılıyor. Kanha’nın doğum gününe. Misafirler ile birlikte Damini’de geliyor doğum günü için. Vanş Muktha’ya dokunmak istiyor ama Damini çocuğa dokunmamasını istiyor. Mai de İşça’nın oğlunun törenine gitmek ister ama Jogi sahte Vanş’a katlanamayacağı için gitmek istemez. Jogi her şey düzelene kadar artık o eve gitmem der.

Kördüğüm 201. Bölüm resimleri 4

Töreni yönetecek rahip Kanha’nın babasını isteyince Vanş hemen benim diyor ve İşça’nın yanına Veer’den önce oturuyor. Herkes buz kesiliyor. Veer artık Vanş’ın çok olduğunu düşünüyor ama sabrediyor. Veer töreni bitirmek ister zira bu törenin çocuklara hiç iyi gelmeyeceğini düşünür; herkes Vanş’ın törenden çıkmasını ve törenin devam etmesini isterken Mai Vanş’ın çıkmaması için diretiyor.

Baba Umed’de Mai’ye müdahale ediyor bu sahte Vanş neden anlamıyorsun hemen bu saçmalığı kes ve töreni durdur diyor; ancak Dadaji misafirlerin önünde bu tartışmayı bitirmelerini ister ve tören devam eder. Törende İşça’nın yanında Vanş oturur. Veer sırf Kanha üzülmesin diye bu saçmalığa katlanır ama bir yere kadar. Tören bitince Veer hemen İşça’nın yanına gelir. Töreni yapan rahip törenin tapınakta devam edeceğini söyler. Mabette su töreni olacaktır. İşça ve Vanş töreni yapmaya havuzun başına gider. Vanş suda bir kadın yansıması görür ve şok olur.  Kördüğüm 201. Bölüm resimleri 3

Bu kız Vanş’a Rocky diye seslenir ve neden hapisten çıktığı halde kendisinine gelmediğini sorar. Vanş kızın elini öper şimdi git ben seni bulacağım dese de kız Rocky’in kendini kandırdığını ve kendinden kurtulmak istediğini düşünür. Kız Vanş’ın boğazına sarılır ve bırakmak istemez ancak Vanş İşça’nın geldiğini görür ve son bir hamle ile kızı uzaklaştırır. İşça ise uzaktan olanları görür ama konuşmaları duyamaz.

Mai kendi mal varlıklarını Vanş’a kalmasını vasiyet olarak yazıyor zira kendisi ölürse ailesi Vanş’a inanmadığı için onu yalnız bırakacaktır. Veer durumu fark eder ama Mai kararlıdır düşünecek bir beyni kalmamıştır.

Sid Tapasya’nın odasına girer. Tapasya ondan gitmesini ister. Sid artık sen her şeye sahipsin ancak zamanında  ben her şeyimi senin yüzünden kaybettim der. Sid Tapasya’ya para borcumu öde der. Tapasya ise ne kadar istiyorsun der. Sid kaybettiğimden ve daha fazlasını hemde senin verebileceğinden de fazlasını istiyorum der. Kördüğüm 201. Bölüm resimleri 5

Rocky bir bara gider ve içki içer. Bu sırada shaneye tapınakta gördüğümüz Rocky’nin sevgilisi çıkar. Rocky’in sevgilisi sahnede dans performansı gösterir. Bir adam Rocky’in sevgilisine bir adam sarkıntılık yapar. Rocky adamın kafasına silah dayar ve kızın eşi olduğunu rahat bırakmasını söyler adam karşı çıkınca adamın kafasına silah dayar. Rocky’in sevgilisi Rocky’inin kendisini eşi olarak tanıtmasından memnundur ama tapınakta ki o kızı sorar.  Rocky birisinini kendisinden rol yapmasını istediğini şimdilik Vanş olduğunu bu işin sonunda çok para olduğunu söyler ve mekandan ayrılır.

Bu sırada İşça Kanha’yı okuldan almaya gider ama Kanha okulda yoktur. İşça korkar hemen Veer’i arar. Eve gelen İşça Kanha’nın eve de gelmediğini görür. Vanş’a giden İşça hemen oğlunu vermesini ister ama Vanş durumdan haberdar olmadığını belirtir. Veer de gelir ve Kanha’ya bir şey olursa Vanş sana bunun hesabını sorarım der.

Jogi ve Damini ise polis müfettişi ile Vanş hakkında konuşur Müfettişe Vanş’ın fotoğrafını verir. Polis ise kayıtlardan bu adamı araştıracağını söyler. Kördüğüm 201. Bölüm resimleri 2

Kördüğüm dizisi ile ilgili daha fazla özet ve detay için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 214. Bölüm Fragmanı 8 Mart Özeti İşça İdam Edilecek mi özeti için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 201. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Muktha Kayıp (1 Yorum)