Kördüğüm 204. Bölüm Özeti 26 Şubat Fragmanı Tapasya Evi Terk Eder

Kördüğüm 204. Bölümü ile 26 şubat pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 204. Bölümde Tapasya geçmişinin karanlık olmasının acısını bir kez daha yaşar ve bebeğini beşikte bırakıp Radhod’u terk eder.

Kördüğüm 204. Bölüm Özeti

Mai Rocky’e neden sevgilinle buluştun diye sorar; zira Rocky’nin uçkur sevdası az daha tüm planın bozulmasına sebep olmaktaydı. Mai Veer’in Ruby’nin peşini bırakmayacağından emindir. Bu nedenle de Ruby hemen ortalıktan kaybedilmelidir; zira çok şey bilmektedir.Kördüğüm 204. Bölüm foto

Tapasya ise gerçekler ortaya çıkmadan evden uzaklaşma kararı almıştır yoksa Sid tekrar onun hayatını mahvedecek ve sonunda Veer gibi Radhod’da gerçekleri öğrenince onu evden atacaktır. Tapasya atılmadan Radhod’a  bir mektup yazar ve Yuvraj’ın yanı başına mektubu bırakır. Tapasya gitmeden Yuvraj’ı öper ve Yuvraj’a Radhod seni çok seviyor o sana çok iyi bakacak beni affet der. Bu sırada Radhod ise spor yapmaktadır ancak aklında hep Tapasya vardır. Adeta Tapasya’nın gideceğini hissetmiş gibidir ve çok huzursuzdur.

Veer ise İşça’ya bir kez daha Ruby ile konuşması gerektiğini söyler belki bu sefer onu ikna edebilirim diye düşünür. Veer gerçekleri ortaya çıkarsa bile Mai’nin Vanş’ın gerçek olmadığına inanmayacağını düşünür.

Radhod Tapasya’dan Vanş konusunda özür dilemeye ve kalbini almaya gelir. Radhod arar ama Tapasya evde yoktur. Yuvraj’ın beşiğinin üstünde ise acı bir mektup vardır. Tapasya mektubunda çok uzaklara gittiğini ve kendisini aramaması gerektiğini yazmıştır. Tapasya mektupta Jogi’ye de söyle bu sefer onun suçu değil demiştir. Tapasya mektupta Radhod’un geçmişini araştırırken yanlış yapmış ve kendi geçmişini saklamıştır. Vanş konusunda gerçekleri öğrendiğin gibi başka konularda da gerçekleri öğrendiğinde uzaklarda olmak isterim yazmıştır. Vanş mektubu bitirir ve ağlar.

Radhod hemen koşar bekçiyi çağırır ancak bekçi Tapasya’nın gittiğini söyler. Nani ise Radhod’a telaşlanmaması gerektiğini Tapasya’nın ya alış verişte yada havuzda olduğunu ve hemen geleceğini söyler. Ama Radhod Nani’ye Tapasya’nın bıraktığı mektubu okutur. Nani şok olur. Radhod Tapasya’nın geri dönmeyeceğinden emindir.Kördüğüm 204. Bölüm

Radhod hemen Jogi’nin evine gider ancak onlarında Tapasya’dan haberleri yoktur. Divya ve Damini Tapasya’nın gittiğini öğrenince büyük şok yaşar. Radhod hemen alır eline Tapasya’nın resimlerini kendini sokaklara atar ancak sokaklarda kimse Tapasya’yı görmemiştir. Tapasya adeta kuş olmuş uçmuştur(Tapasya da o kadar günahı ile nasıl kuş olup uçuyorsa:))

Diğer taraftan Nani Tapasya’nın gitmesinde tek suçlunun Sid olduğunu düşünür ve Sid’i suçlar. Sid ise Tapasya yüzünden 3 sene hapiste yattığını her halde onun parasından yararlanmaya hakkı olduğunu söyler; Nani Sid’e Tapasya’yı video ile tehdit etmenin en adi suç olduğunu bu nedenle de Tapasya’nın kalbinin çok kırıldığını söyler;ancak bu konuşmaları arkadan Radhod ‘da dinler. Nani ve Sid Radhod’u görünce şok olur.

Radhod hemen Sid’den o videoyu ister. Sid isteksizde olsa videoyu Radhod’a gösterir ve Radhod büyük şok yaşar.Kördüğüm 204. Bölüm resimleri

 

İşça kahvaltı hazırlar ve Veer’e hizmet eder. Vanş neden kocan dururken kaynına hizmet ediyorsun der ve İşça’nın üzerine ağzını siler. Veer bu duruma dayanamaz ve aldığı gibi Vanş’ı İşça’nın ayağının önüne atar ve artık son günlerin der.

 

Kördüğüm 204. Bölüm Özeti 26 Şubat Fragmanı Tapasya Evi Terk Eder (1 Yorum)

  1. ya siz kördüğümün mart özetlerinide yazıyodunuz bn mi göremiyorum yoksa paylasmıyormusunuz lütfen cevap eger baska bi sitede ney paylasıyorsanız ismini yazarmısınız