Kördüğüm 205. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Özeti Rocky Ölür

Kördüğüm 205. Bölümü ile 27 şubat salı günü Kanal 7 ekranlarında olacak. İşte Kördüğüm 205. Bölüm geniş özeti.

Kördüğüm 205. Bölüm Özeti

Veer Ruby’e teşekkür eder ve ona biraz para verip adeta yıkılmış şekilde oradan ayrılır. Annesi Mai nasıl olmuştur da İşça ve oğlunu ayırmak için böyle bir oyuna girebilmiş ve aylardır hayatlarını zehir etmiştir.

Radhod ise üzgün ve yıkılmış şekilde evinde aldatıldığını düşünmektedir. Radhod aslında Tapasya’yı geçmişinde ki günahları ve hataları ile zaten kabul etmiştir; bu nedenle de Tapasya’nın geri gelmesini istemektedir; eğer Tapasya gelirse çok mutlu olacaklarını hayal etmektedir.

Ruby ise Veer gittikten sonra Rocky’i arar ve Rocky’e kendini aldattığı için tehditler savurur.Ruby polisi arayıp bildiklerini anlatma ile Rocky’i tehdit eder. Aldatıldığını düşünen Ruby’nin canı yanmaktadır. Rocky Ruby’i ikna etmeye çalışır. Bunların hepsi oyun dese de Ruby’nin artık bu yalanlara inanmayacaktır. Rocky’i Ruby’i kaybetmiştir. Rocky sinirlenir ve telefonu yere atar. Rocky Ruby’i kaybetmesinin tek suçlusu olarak İşça’yı görür.  İşça’nın sürekli kendisine iktidarsız demesi aklına gelir ve hain planını devreye sokar. Rocky  İşça’nın odasına gider ve ona iktidarını göstermek için harekete geçer. Kördüğüm 205. Bölüm resimleri 6

Rocky kapıyı kilitler camları kapatır amacı İşça’ya tecavüz etmektir. Rocky İşça’ya gece yarısı evde kimse yok ve bu oda da baş başayız der. İşça sakın yaklaşma dese de Rocky İşça’ya yakalar ve yatağa yatırır. İşça Rocky’nin elinden kurtulmak için çırpınmaktadır. Bu sırada Veer’de eve dönmek için yoldadır; Veer’in arabası yolda bozulur. Veer yoldan geçen diğer arabalara el atar ama kimse durup ona yardım etmek istemez. Veer telefonla İşça’yı arar ancak İşça önce açmaz sonra boğuşma sırasında bir ara İşça telefonu açıp yardım istemeyi başarır. Veer telefonda Rocky’in tecavüz sesleri ile İşça’nın çığlıkları duyulur. Veer duyduklarına şok olur ancak ne yapacağını bilemez. Bu sırada fark etmeden yola çıkan Veer’e araba çarpar. Veer acilen hastahaneye kaldırılır. Durumu kritiktir.

İşça masada bulduğu vazoyı Rocky’nin kafasına vurur ve odadan çıkmayı başarır. Bu sırada İşça’nın bağırma seslerine evde yalnız olan Mai uyanır. İşça Mai’nin arkasına saklanır. Mai Rocky’e yeter dur dese de Rocky çıldırmış gibidir. Mai’yi dinlemez; Mai’yi yere atar ve İşça’yı tekrar odaya götürür.Kördüğüm 205. Bölüm resimleri 1

Mai ise yardım için en hızlı gelebilecek Jogi’yi arar. Jogi telefonu alır almaz hemen yardıma Budela evine koşar. Jogi kapıyı kırar ve Rocky’i İşça’nın üstünden yerer düşürmeyi başarır. Rocky pes etmez ve Jogi ile boğuşmaya başlar. Jogi Rocky’e göre yaşlıdır ve Rocky Jogi’ye baskın gelir ve Jogi’ye ağır darbeler indirir. Tam Rocky Jogi’nin işini bitirdim derken Jogy kalkar Rocky’i fırlatır. Rocky’nin karnına masanın parçaları girer ve Rocky ölür. Rocky’nin ölmesi ile herkes büyük şok geçirir.

Jogi polisi arayarak katil olduğunu söyler. Polis olay yerine gelir. Bu arada Veer’de hastahanede uyanır ve tedavisi bitmeden eve koşar. Veer eve geldiğinde polisler Jogi’yi götürmektedir. İşça ise Jogi’nin kendisini korumak için Rocky’i öldürdüğünü hatta öldürmek istemediğini ama kaza ile öldüğünü söylese de polisler herkesin gözü önünde Jogi’yi tutuklar.

İşça Veer’den Jogi’yi kurtarması için bir şeyler yapmasını ister ama Veer çok öfkelidir zira Rocky’nin arkasında kimin olduğunu biliyorum der. Herkes bu tezgahı kuranı merak ederken Veer elinde ki telefonu çıkarır ve Ruby’den aldığı numarayı arar. Telefon Mai’den çalar. İşça bir yanlışlık var der ama Veer mai’ye ait telefon faturasını gösterir. Yanlışlık falan yoktur. Peki Mai neden bunu yapmıştır. Mai başlar ağlamaya.

Kördüğüm 205. Bölüm resimleri 5

Mai sonunda itiraf eder ve Kasa’nın kendisine bu adamı hapishaneden bulup getirdiğini ve İşça ile Veer’i ayırmak ve kendisine soyunu devam ettirecek gerçek bir torun bulmak için bu oyunu oynadığını itiraf eder. Dadaji Mai’yi evden kovar ve seni asla affetmeyeceğim der. Baba Umed  ise Kasa ve Mai’nin Jogi yerine cezalandırılmasını önerir; zira olayların tüm suçlusu bu ikisidir.

Bu sırada Radhod Tapasya’nın kendi adına yaptığı otel girişlerini tespit etmek için harekete geçer ancak Tapasya azılı bir suçlu gibi saklanmayı başarmaktadır. Divya ise Nani’den çok kötü bir haber alır. Divya kocasının sahte Vanş’ı öldürerek katil olduğu haberini alır.

Veer ise Jogi’nin kefaretle serbest kalması için harekete geçiyor ve avukat tutuyor. Veer bu olayın nefsi müdefaya girmesi için elinden geleni yapar; ancak sonucu mahkeme verecektir. Jogi sonunda kefaretle serbest kalır ve hakim Jogi’nin kızı için yapılması gerekeni yaptığına karar verir.

Kördüğüm 205. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 205. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 205. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Özeti Rocky Ölür (1 Yorum)