Kördüğüm 209. Bölüm Özeti 3 Mart Fragmanı Veer Gerçekleri Öğrenir

Kördüğüm 209. Bölüm^ü ile 3 mart cumartesi günü ekranlarda olacak. Kördüğüm 209. Bölüm özeti uzun olduğu için iki parçaya ayırdık; Kördüğüm 209. Bölüm özetinin ikinci parçası için tıklayın Kördüğüm

Kördüğüm 209. Bölüm Özeti 1. Kısım

Bir kadın ağlayan bir bebek duyar. Avinash bir türlü Yuvraj’ı susturamaz. Bu kadın polise gider ve bir ço Avinash arar ve İşça’ya 24 saatin dolduğunu söyler. Veer gelmiştir ama İşça ona gerçeği anlatamaz. Veer İşça’nın bir şeyler gizlediğinin farkındadır; İşça’ya açık açık sorar ama İşça bir şey olmadığını belirtir. İşça Veer’e bir kez daha yaan söylediği ondan gerçekleri gizlediği için çok pişmandır; ama Yuvraj için susması gerekmektedir. İşça bu işin sonunda gerçekleri ondan gizleyerek Veer’e kaybedeceğinin farkındadır.

İşça sonra ki gün Mai’ye anneme gidiyorum diye evden çıkar ancak RAadhod’a gitmiştir. Veer ise Mai’ye İşça’yı sorar ve onun Damini’de olduğunu örenince  Damini’ye gider ancak İşça’yı orada bulamaz. Veer İşça’nın durumunu sorar ama İşça Damini’ye de bir şey söylememiştir Damini Veer’e senin yokluğunun onu biraz hırpaladı sen geldin ya artık her şey düzelecek der. Veer İşça’nın Radhod’a gittiğini tahmin eder ve yola çıkar.

Kördüğüm 209. Bölüm resimleri 3

İşça ise hiç bir şey yapmadan beklemek ile her şeyin daha kötüye gittiğini fark eder ve çaresiz kalarak Radhod’a gider. İşça Radhod’a sonunda Avinash’ın kendini aradığını ve Kanha karşılığında Yuvraj’ı vermek istediğini söyler. İşça Avinash’ın bu durumdan kimseye bahsederse Yuvraj’ı öldüreceğini söylediği için kimseye anlatamadım der. RAdhod İşça’ya çok kızar ve tekrar benden başka kimseye söyleyip söylemediğini sorar. İşça kimseye söylemediğini anlatır.

İşça Radhod’a Nani ve Puşkar’ın bebeğini çaldığını anlatır ve Yuvraj’ı kurtarmasını ister. Radhod İşça’dan duydukları ile büyük bir şok daha yaşar; zira Yuvraj İşça’nın çocuğu olabilir. Radhod Puşkar’dan çocuğu aldığında Puşkar’ın garip tepkilerini ve Nani’nin bebeği Puşkar’dan aldıklarını duyduğunda verdiği garip tepkileri hatırlar

Kördüğüm 209. Bölüm resimleri 4

Bu sırada İçeri Veer gelir ve İşça ve Radhod’un yanında görür. İşça Veer’e baştan yaşananları anlatır ve deli hemşireden bahseder sonra kamera kayıtlarından sonra da Avinash’tan. İşça Yuvraj’ın hayatını tehlikeye atmamak için kimseye söylemediğin söyler; ancak Veer oğlunu bir şey olursa bunun sorumlusu sensin der İşça’ye ve çok kızar.

Kördüğüm 209. Bölüm resimleri 1

Bu sırada polise ihbarda bulunan kadının haberi gelir. Polis gelmemelerinin daha iyi olacağını söylese de Veer ve RAdhod polis ile birlikte olay yerine gider. Herkes bebeği ve Avinash’ı ararken Avinash pencereden Polis’in geldiğini fark eder. bu sırada Radhod ve Veer bir bebek sesi duyar. Sesin geldiğini yöne doğru koşarlar ancak bir sis bombası atılır. Bu sırara Avinash bebeği alır ve polisten kaçar. Radhod ise Yuvraj’ın kıyafetlerini ve biberonunu bulur.

Kördüğüm 209. Bölüm resimleri 2

Avinash bebeği polisten ve RAdhod ile Veer’den bir kez daha kaçırmıştır ancak bebekte sis bombasından çok etkilenmiştir. Avinash bebeği öldürürse parasına kavuşamayacağının farkındadır.