Kördüğüm Yeni Veer Kimdir? Vikas Bhalla Kimdir? Vikas Bhalla Kaç Yaşında (Yaşlı Veer)

Kördüğüm dizisi 3. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ederken Kördüğüm dizinin oyuncularında bazı önemli değişiklikler meydana geldi. Nandish Sandhu ikinci sezon Veer karakteri ile adeta izleyiciyi büyülemişti. 3. sezon ise Veer karaktirne  Vikas Bhalla hayat verecek.

Kördüğüm dizisi 2. sezon sonunda Veer karkateri Avinash’tan aldıı darbeler ile ölümden dönmüş sonrasında komadan çıktıktan sonra ise İşça’yı hatırlayamamıştı. İşça hapiste iken Veer kendine gelmiş normal yaşamına dönmüş ama hala İşça ile ilgili her şeyi hatırlamasa da ona olan aşkını hatırlayabilmişti. Mai ise Veer’e İşça ile ilgili o seni ve oğlunuzu terk edip başka adamlarla kaçtı demişti.

Veer İşça olmayınca çok yaşlanmış; zira eksi görüntüsü ile 18 yıl sonra ki görüntüsü arasında dağlar kadar fark var. İşça ise neredeyse 18 yıl aradan sonra hiç değişmemiş.

Vikas Bhalla Kimdir?

Vikas Bhalla 1972 yılında Mumbai’de dünyaya gelmiştir ve 46 yaşındadır.   Vikas Bhalla Hindu’dur. 2012-2013 Kördüğüm dizisinde yer aldı sonrasında Arjun ve Bigg Boss 9 dizileri ile ekranlarda yer aldı; şuanda ise Udaan dizisinde devam etmektedir.

Vikas Bhalla’nın Eşi Sevgilisi?

Punita Chupra ile evlidir.

Vikas Bhalla Boyu Kilosu

Vikas Bhalla 1.75 cm boyunda ve 76 kg’dır.

Vikas Bhalla İnstagram Adresi

Vikas Bhalla resmi İnstagram adresi için tıklayınız

İşte Eski Veer ve Yeni Veer

Eski Veer(Nandish Sandhu)

Veer Ichhayı Bulabilecek mi 1

 

Yeni Veer ( Vikas Bhalla )

kördüğüm yeni veer

 

 

Kördüğüm Yeni Veer Kimdir? Vikas Bhalla Kimdir? Vikas Bhalla Kaç Yaşında (Yaşlı Veer) (2 Yorum)

  1. Bu adamda hoşmuş zaten Veer’en yaşlanmış olması gerekir ki bu adam eski Veer’den tam 9 yaş büyükmüş. Asıl saçmalık Ichcha’nın 18 yıl geçmesine rağmen halen 20 yaşında göstermesi.