Kördüğüm 3 Mart Özeti 209. Bölüm Fragmanı Çocuk Ticareti

Kördüğüm 3 Mart cumartesi günü 209. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 3 Mart özeti çok uzun olması sebebi ile iki parçaya ayırdık; Kördüğüm 3 Mart özetinin ilk kısmı için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 3 Mart Özeti 2. kısım

Bölüm Nani’nin Tapasya ile konuştum kızı için geri dönecek demesi ile başlar. Nani yine sessiz telefonla konuşöuştur ama Divya’yı kızın germ dönecek diye kandırır.

Kördüğüm 3 Mart resimleri 2

Veer eve döner. Bu sırada Damini bir kez daha İşça’ye neler olduğunu sorar ama İşça bir şey söylemez sonra eve Veer gelir. İşça Veer’in Yuvraj’ı getirdiğini düşünürken Veer’in elinde sadece öfkesi vardır. Veer İşça’ya her şeyi gizlediği için ateş püskürür. Tüm ev halkı gerçekleri öğrenmiş olur. İşça ise bunu Yuvraj’a zarar gelmemesi için yaptığını söyler ama nafile kimse bunu bahaneden saymaz. İşça tek amacının çocuğu olduğunu söylüyor.

Veer Avinash’ın karşılığında ne istediğini sorar; İşça ise Kanha’yı istediğini söyler. Tüm ev halkı Kanha’yı hemen vermesi gerektiğini düşünürken İşça’ya bir telefon gelir Avinash’dan ve Yuvraj’ın yaşadığını söyler. Telefonu hemen Veer alır ve ne istediğini sorar o da bir kez daha polis işin içine girerse bebeği vuracağını söyler

Kördüğüm 3 Mart resimleri 3

İşça Avinash’ın Kanha’yı öldüreceğini zira o ölürse mirasın Avinash’a kalacağını söyler. Mai ise o çocuk bizim kanımızdan değil o adamın kanından verelim der ama İşça Kanha benim oğlum der. Veer de Kanha’nın kendisine baba dediğini ve Kanha’yı veremeyeceklerini söyler.

Sonund atartışmalar mantıklı bir yere gelir. Eğer Avinash’a mülkü verilirse o Kanha’yı zaten istememektedir.

RAdhod ise Jogi’in evine gelir ve Puşkar’ı sağlam bir döver. Bana yalan söylememeni söylemiştim der ve Puşkar’ı arabanı kapısına çarpar. Hemen Nani Puşkar’ı korumaya kalkar ama bugün onun için de hesap günüdür. Nani’ye neden bana Yuvraj’ın Nani ve Veer’in oğlu olduğunu söylemedin der.

Kördüğüm 3 Mart resimleri 4

Nani yeteri kadar aşağılandığını söyler ve oradan Puşkar’ı da alıp gitmek ister; Divya ise Radhod’a bunu nereden bildiğini söyler. RAdhod kaçıranın karşılığında İşça’nın büyük oğlunu istediğini anlatır ve İşça’nın Kamera kaydını izlediğini söyler

Bu sırada herkes çocuğunun ticareti olmayacağında hem fikir ama Dadaji bu İşça’nın suçu bize torunumuzun yaşadığını bile söylemedi sakladı o yüzden İşça cezasını çekmeli Kanha’yı verelim der. İşça çıldırır. Knaha ise odasındadır ve konuşulan her şeyi duyar ve ağlar.

Akşam olur ama İşça’nın ağlaması dinmez; bir türlü Veer’in nasıl Kanha’yı vermeyi kabul ettiğini anlayamaz. Damini Veer’in çok sinirli olduğunu o yüzden böyle yanlış bir karar aldığını yarın sabah onunla konuşacağını ve Veer’in Kanha’ya haksızlık yapmayacağından emin olduğunu söyler. Kördüğüm 3 Mart resimleri 1

Veer ise İşça’nın hala ağladığını görünce yastık ve battaniye alır salonda uyumaya gider. Veer İşça’nın kendisine bundna sonra hiç bir şeyi gizlemeyeceğine dair verdiği söz hatırlar ve bölüm biter.

 

 

Kördüğüm 3 Mart Özeti 209. Bölüm Fragmanı Çocuk Ticareti (1 Yorum)

  1. Bu veer de yani biraz olsun içça yı da anlasan kanha yı oğlu olarak görüyor napsın kız ya çocuğu bile bile nasıl versin bi manyağın eline. İçça düşmüşün bi kere zalimlerin bencillerin nankörlerin eline bundelâ ailesinde anlayış sıfır , veer hariç .