Sen Anlat Karadeniz Vedat Nefes’i Vuracak mı? İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılacak mı?

Atv’nin izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz’de izleyicinin en çok dikkatini çeken Tahir’n Nefes’i Rusya yolunad yakalaması oldu. Sen Anlat Karadeniz’in 21 haziran çarşamba günü ekranlara gelecek 5. bölümüne Tahir Sayar Nefes’ten istediğini alamayınca Nefes’in kafasına silahı dayayacak. Ayşen Tahir’i durdurmak için koşsa da artık Tahir Nefes’i öldürmeye karar vermiştir.

Tahir’in en çok zoruna giden Nefes’in kafasına silah dayaması ve düşmanı Tahir’in gelip onun canını kurtarması olmuştur. Nefes nasıl olmuştur da Tahir’in önünde kendisini bu kadar rezil etmiştir. Nefes bu yaptığı hatanın bedelini canı ile ödeyecektir.
Tahir Sayar Nefes’e bir şans daha vermeye karar verir. Eğer Nefes her şeyden vazgeçer ve artık karısı olmayı gerçekten kabul ederse Vedat Nefes’i bağışlayacaktır ancak Nefes ölmeyi kabul etmektedir ancak Tahir’in karısı olmayı kabul etmemektedir.Sen Anlat Karadeniz nefes ölecek mi

Tahir ise Nefes’in Vedat’ın eline geçtiğini öğrenir ve hemen harekete geçer. Nasıl oldu da Nefes’i yalnız gönderdim diye kahrolan Tahir Vedat’ın Nefes’in canına zarar vereceğinden endişe eder. Vedat’ın gözünü kırpmadan Nefes’i öldürebileceğini bilen Tahir abisi Mustafa’dan da yardım ister. Mustafa ise Vedat’a karşı yaptığı Eyşan hamlesinde başarısız olmuştur.

Mustafa’nın elinden kurtulan Eyşan muhtemelen Nefes’i kurtarmaya söz verir. Eyşan Vedat Nefes’i öldürmeden yetişir ve Nefes’e istediklerini yapması için yalvarır. Nefes her ne kadar Vedat’a boyun eğmese de kendisi öldükten sonra Vedat’ın ve Ayşan’ın oğlu Yiğit’e zarar vermelerinden korkar ve muhtemelen Vedat’ın isteklerini kabul etmek zorunda kalır.

Vedat ise Nefes’ten gerçekten eşi olmasını ve kendi isteği ile kendisinin olmasını istemektedir. Nefes muhtemelen istemese de Vedat’ın yatağına girmek zorunda kalacaktır diye tahmin ediyoruz; inşallah Atv bizi böyle bir senaryo ile karşı karşıya bırakmaz.Sen Anlat Karadeniz Vedat

Tahir nasıl olsa Vedat’ın elinden Nefes’i alacaktır ancak Vedat ve Tahir savaşında Nefes hep olmalıdır. Bu nedenle de Nefes kesin olarak Vedat tarafından silahla vurulmayacaktır.

İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz izlenme rekorları kırmış bir dizi. Sen Anlat Karadeniz kadın başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu  kesin olarak Sen Anlat Karadeniz  dizisinden ayrılmayacaktır. Sen Anlat Karadeniz 4. bölümü ile 20.5 reyting alarak Türk Televizyon tarihinin en yüksek reytinglerinden birini almayı başarmıştır.

Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat 2. fragmanı 5. Bölüm

Sen Anlat Karadeniz Vedat Nefes’i Vuracak mı? İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılacak mı? (2 Yorum)

  1. Ulkerim bitanem dogum gunun kutlu olsun iyi ki dogdun seni coook seviyorum inci cicegim nice guzel senelere 😀

  2. Nefes le tahir in hikâyesi daha yeni başladı , hadi tahir kurtar nefesi o psikopatın elindn .tahir kaleli adamsın..