Kördüğüm 21 Mayıs 288. Bölüm Özeti-Akash İkilemde

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’ün 21 Mayıs 2018 de ekranlara gelecek olan  288. Bölüm Özeti ile karşınızdayız.

Jogi ve Radhor dedektif gibi geldikleri Akashın aile evinde şansları yaver gitmez ve ucu ucuna Meeti’yi göremezler. Nirbay ve Agart ile görüşürlerken bir ara Meeti mutfaktan çıkıp gelmek üzeredir ama hemen Nirbay cin gibi tehlikeyi görüp onunla Jogigilin arasına geçer ve durur. Jogi Aagarta kartını ve telefon numarasını verir ve eğer bir bulguya ulaşırlarsa aramalarını rica eder. Çıktıklarında ikiside bulundukları yerin ne garip güreba bir yer olduğunu söylenerek yola çıkarlar.krdgm 2

Doktor Tapu uyandıktan sonra genel durumunun oldukça iyi olması nedeniyle taburcu olabileceğini söyler. Yanında sadece Nani refakatçı olarak bulunmaktadır. Bu haberi alan Nani yana yana Jogi’ye ve diğer ev ahalisine ulaşmaya çalışır ama Jogi ve Radhor telefonun çekmeyen bir yerde olmaları, diğerleri de telefonlara cevap vermemeleri nedeniyle iletişim kuramazlar. Tapasya da evdekilere sürpriz olsun kimseye haber etme der Naniye. Nani iyice sıkışır zira evde İşça’nın mevlüdü okunmakta ve herkes salya sümük ağlamaktadır.

krdgm 1

Araba ile yola çıkan Jogi ve Radhor telefon bulup Tapunun durumu hakkında bilgi almak isterler. Nani ve Tapasyanın yola çıktığı anda arayan Jogi Naninin taburcu edildiklerini söylemesiyle iyice ne yapacağını şaşırır. Tapasya eve geldiğinde kendini karşılamaya gelen bir sürü insan var sanır.İçeri girip te beyaz giyisili insanları ve İşçanın resmini görünce ağıt yaka yaka düşer bayılır. Bir rüya da gören Tapasyayı İşça rüyasında karşılar ve ona nasihatte bulunur ve Meeti ile Muktaya iyi bakmasını söyler.

krdgm 3

Jogi ve Radhor’dan zor yırtan Agart ve Nirbay Yusuf Yusuf halde Maiyya durumu anlatırlar, bir dahakine polis ile gelirlerse yapacak bir şey kalmaz bilesin derler. Visnu iyice boşluğa düşmüş ve annesinin fikirleri artık anlamsız gelmeye başlamıştır. Bu konuyla ilgili konuşmaya gider annesine. Maiyya’ya Meetinin artık serbest bırakılmasını ister. Maiyya ise onu serbest bırakmak istiyorsan onu öldür der ve ekler annen mi? Meeti mi?

Visnunun kafası iyice karışıkken Meeti’ye artık ailesine gitme vaktinin geldiği müjdesini verir. Eline aldığı bıçakla verdiği bu müjde onun ruh halini yansıtmaktaydı. Meeti çok sevinir bu duruma fakat Visnudaki garipliği de fark eder. Visnu sonunda Meetiyi  öldüremeyeceğini anlar ve içten içe ağlar…krdgm 4

Tapasya gördüğü rüyadan sonra kendine gelir gelmez Meetinin nerede olduğunu sorgular.Mukta gerçkeleri söylemekte çekinse de Jogi ve Radhor’un ona ulaşmak için gittiğini Tapasya duyar. Jogi ve Radhor geldiğinde ise artık gizleyecek bir durum kalmaz ve herkese Tapasya da dahil anlatırlar durumu…Muktanın söylediği gibi Visnu kandırmıştır ev ahalisini ve şuan nerede oldukları da tam olarak belli değildir…! Bunu duan Damini iyice yıkılır.

Agart kardeşi Maiyyaya neden öldürme görevini Nirbaya vermediğini sorar. Akashın Meetiyi öldürme olasılığını az gördüğünü de ekler. Maiyya bu söylediğine kızar ve oğlum beni kandırmaz der. Sebep olarak da eğer Akash dışında birisi Meeti’yi öldürürse Akashın içinde Meeti sevgisi büyür ve başta öldüren kişi olmak üzere hepimize düşman olur der Maiyya.

Jogi Meetinin nerede olduğunu bulmak için yaptıklarını anlatmasıyla herkesin şaşkınlığı daha da artar. Veer  sebepsiz Jogi ve Radhor’un kendi kızı Meeti için çok kaygılanmadıklarını ve onu kendisinin bulmaya çalışacağını söylemesi ile Jogi ve Radhor onu teskin etmeye çalışırlar ve söz verirler…

Kajiri mutfakta Pavitra ve Gomtinin Meeti ile ilgili konuştuklarını duyunca şok olur. Maiyyanın Meetinin öldürülmesi talimatını Akasha verdiğini duyunca Meetiye nasıl yardım edebileceğini sorgular. Akash’ın arabasını hazırladığını görünce de ona nereye gideceklerini sorar. Visnunun hal ve hareketlerinden bir şeyler sakladığını anlayan Kajiri Meeti için çok kaygılanır.

KÖRDÜĞÜM FRAGMAN

Kördüğüm 21 Mayıs 288. Bölüm Özeti-Akash İkilemde (5 Yorum)

  1. Dizi git gide Deli Divane bir zamannlar kanal dede yaninlanan hint dizisine benzedi bu durum bana sadna ve raginini hatirlati aynen raginde hasdaneden cikarken sadnanin mevildne rastlamiw ve bayilmiwdi uyukda sadnani gormuwdu ayni bu durum o sahnede canlanmiwdi??