Beni Bırakma 91. Bölüm Özeti Beni Bırakma 14 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 91. Bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak özet yayınlanana kadar biz sizlere bir kaç tüyo verelim; özet çıkınca da sayfamızda özeti okuyabilirsiniz. Beni Bırakma dizisinde Zeynep’in bahtsız kaderi Zeynep’in epşini hapishaneden de bırakmayacak. Zeynep girdiği mapus damında da belayı çekecek.

Hapishanede ki iç çatışmaya doktorluğu ile müdahil olan Zenyep’in başı hapishanede de belaya girecek. Zeynep’i yaralamak hatta öldürmek isteyen hapishane de ki tutuklu kadın bakalım daha ne kadar Zeynep ile uğraşmaya devam edecek. Umarım  Bora ve Emre çekişmesi çabucak biter de Zeynep’de ölmeden hapishaneden kurtulabilir.

Aslında hem Emre hemde Zeynep Esin’e ceza vermek ve Zenyep’i içeriden çıkarmak istiyor ancak bu gidişle ikisinin de amacı aynı olsa da ikisi de bu işi başaramayacak; zira bir birbirleri ile çekişmekten Zeynep’i kurtarmaya vakit kalmayacak. Beni Bırakma dizisinde Emre Bora’ya elinde ki belgeleri kaptırmamak için uğraşırken Bora da Zenyep’i kurtarmak için her yolu mubah görecek.

Beni Bırakma 91. Bölüm

Ben size ne olacağını söyleyeyim Beni Bırakma dizisinde Esin hapse girmez; hem Esin’den kurtulamayız hemde Meltem’den. Tarık defalarca Meltem’in oynadığı oyunlara, hain planlarına şahit oldu ama hala Meltem oyun oynayabiliyor ve Cengiz de buna inanıyor. Umarım biz Meltem’den beklerken Sıla’ya sinir olan Cengiz Bey Sıla’ya bir şey yapmaz.

Tarık ve Mehmet arasında ki çekişme de bitmeyecek gibi. Sıla da sanki kimsesi yokmuş gibi yine Mehmet’in yanına gidip duruyor; setten aldığımız görntülerde Mehmet bu hafta yine Tarık’a sert çıkacak bu sefer Tarık Mehmet’e haddini yumrukları ile bildirecek gibi. Beni Bırakma 14 mayıs

Beni Bırakma 91. Bölüm Özeti Beni Bırakma 14 Mayıs Tüyoları (2 Yorum)