Kördüğüm 210. Bölüm Özeti 4 Mart Fragmanı Veer Yuvraj’a Kavuşur

Kördüğüm 210. Bölümü ile 4 mart pazar günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yine sizler için Kördüğüm 210. Bölümü uzun uzun çevirdik ve kolay okunması için iki parçaya ayırdık. Kördüğüm 210. Bölüm özetinin devamı yani ikinci kısmı için tıklayınız kördüğüm

Kördüğüm 210. Bölüm Özeti 1. Kısım

Radhod şehri terk etmek için eşyalarını toplar. Radhod’un annesi ise oğlunun gidecek olmasına ve moralinin bozuk olmasına çok üzülür ve gitmemesi için önüne yatar. Radhod ise geçmişi unutunca geri döneceğini söyler ve annesinden gitmek için izin ister.

Kördüğüm 210. Bölüm resimleri 2 1

Yüzü gösterilmeyen gizemli bir bayan Jogi’nin evinde Nani’nin odasından girer sonra çıkar ve arabaya binip gider. Nani uykudan uyanır ve masasının üstünde bir bilezik bulur ve Tapasya’nın geldiğini düşünür. Masa da bir de mektup vardır. Nani hemen Jogi ve Divya’ya olanları anlatır ve bilezik ile mektubu gösterir ama Jogi  bu yine Nani’nin yalanı olduğunu düşünür.

Veer ve Rahod ile karşılaşır ve Yuvraj konusunda bir gelişme olup olmadığını sorar. Radhod Veer’e gideceğini söyler. Veer ise Yuvraj için beraber çalışmalıyız ve onu kurtarmalıyız der ancak Radhod gitmeye kararlıdır. Veer ve Radhod sarılır ve Radhod herkese göz kulak olmasını ister.

Kördüğüm 210. Bölüm resimleri 3 1

Dadaji ile Veer konuşur ve Dadaji Veer’den Kanha’yı vermesini ve Yuvraj’ı almasını ister. Dadaji oğlu geldikten sonra Kanha’yı hemen unutacaklarını söyler ama Veer İşça’nın oğlunu alış veriş için vermeyeceğini hatırlıyor.

Radhod İşça’yı arar ve Yuvraj’ın kendi Veer’in oğlu olduğunu öğrendiği günü unutamadığını ve artık her şeyi unutana kadar buraları terk edeceğini söyler. Veer’in Yuvraj’ı kurtaracağından emin olduğunu söyler. İşça ise sen Yuvraj’ın babası gibisin çok emeğin var der. Radhod oğlunu her gün aramak için İşça’dan izin ister. İşça RAdhod’a bırak aramayı Yuvraj’ı her gün görmeye bile gelebilirsin der.

Kördüğüm 210. Bölüm resimleri 4 1

Veer Avinash’tan bir telefon alır ve çocukların değişimi için hazır olduğunu söyler ve adres verir. Veer Kanha’yı alır arabaya bindirirken İşça fark eder ve Kanha’yı götürmemesi için Veer’e yalvarır ama İşça Veer’in sert çıkışı karşısında çaresizdir. Veer Kanha’ya bir şey olmayacağına söz verir ve kendisine güvenmesini ister. Kanha’da annesine babamla Yuvraj’ı alıp geleceğiz korkma der. Veer Kanha’yı arabaya bindirir ve gider. İşça ise adeta yıkılmıştır ve aklında tek bir soru vardır; Kanha’yı bir daha görebilecek miyim?

Nani ise Puşkar’ı yaralarını temizlerken hastahanede ki kayırları sildiğinden emin misin diye sorar ve Tapasya geldiğinde her şey düzelecek der. Bu sırada kapıda Jogi onları dinlemektedir. Puşkar kafasını kaldırır ve Jogi’yi görür.

Kördüğüm 210. Bölüm resimleri 1 1

Jogi Puşkar’ı tuttuğu ile sürükler ve merdivenlerden indirir…. özetin devamı için Tıklayın…   kördüğüm

Kördüğüm 210. Bölüm Fragmanı